Košík
Menu
Akcia

Liposukcia vonkajších a vnútorných stehien

Muži Ženy
Novinky
17.12.2019

3 najväčšie výhody miniinvazívneho zväčšenia pŕs

Najnovšia šetrnejšia metóda augmentácie, teda zväčšenia poprsia je dostupná už aj na Slovensku. Môžu ju robiť iba najskúsenejší odborníci a v našom Inštitúte zdravia a krásy FRAIS vás bude operovať jeden z najlepších plastických chirurgov MUDr. Martin Dziuban.

Miniinvazívne zväčšenie pŕs_Frais

Miniinvazívne zväčšenie prsníkov je na Slovensku úplná novinka. Od klasickej operácie sa líši spôsobom vkladania prsného implantátu, a to cez špeciálny „lievik“, tzv. Insertion Sleeve. Vďaka tomu je zákrok pre ženu bezpečnejší a prináša ďalšie výhody. Predstavíme vám 3 z nich:

Miniatúrna jazva

Klasické zväčšenie poprsia sa robí cez päť až šesťcentimetrový rez. Pri miniinvazívnej metóde má najväčší rez tri a pol centimetra. „Výhodou je teda omnoho menšia jazva, keďže používame sterilné vrecúško v tvare lievika, tzv. Insertion Sleeve, cez ktoré sa implantát vtlačí do prsníka cez podpornú ryhu. Pri implantátoch 300 ml je rez dva a pol centimetrový, pri 500 ml tri a pol,“ hovorí náš odborník MUDr. Martin Dziuban.

miniinvazívne zväčšenie pŕs_frais

Minimálne riziko infekcie

Vrecúško, resp. lievik, cez ktorý sa implantát vtlačí do prsníka, je sterilné a nedochádza tak k dotyku samotného implantátu s kožou. Tým sa znižuje riziko rozvoja infekcie na minimum. „Aj malá zápalová reakcia okolo implantátu môže vyprovokovať vznik kapsulárnej kontraktúry. Touto metódou predchádzame jej vzniku. Ide o veľmi bezpečnú techniku,“ dodáva MUDr. Martin Dziuban.

3 výhody miniinvazívneho zväčšenia pŕs

Rýchlejšia rekonvalescencia

Pri miniinvazívnej augmentácii sa rany rýchlejšie a lepšie hoja aj preto, lebo nie sú zodraté od vloženia implantátu. Pacientka sa do práce môže vrátiť už o niekoľko dní. Ostatné pooperačné pokyny sú rovnaké. Dodržiava sa režim bez fyzickej námahy, nosenie kompresnej podprsenky a kontroly u lekára. Potom si už len môžete užívať vaše krásne nové prsia.

Aktuálne akcie FRAIS

Augmentácia pŕs

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.