Košík
Menu
Akcia

Fotona hair restoration

Muži Ženy

Laserový tightening stehien

Cena
od 1350 €

Pomocou laserového tighteningu stehien, teda spevnenia stehien, docielite vysnívaný tvar vašich nôh. Ambulantne, pomerne rýchlo a jednoducho.

Pri tejto metóde sa do podkožia cez malý otvor zavedie špeciálnou kanylou laserové vlákno. Pomocou neho ošetríme zónu, v ktorej sú previs a tukové ložiska. Laser tu pôsobí dvoma účinkami. Jemne roztopí tukové tkanivo a následne veľmi intenzívne stimuluje tvorbu kolagénu. Dôjde k postupnej remodelácii tkaniva, ktoré je už po mesiaci od zákroku krásne viditeľné.

Laserový tightening sa bežne využíva aj na iné oblasti tela. Okrem prebytočného tuku na stehnách sa ním môžete zbaviť aj toho na tvári či pažiach. V zóne takzvaných syslíkov vymodeluje kontúry okolo sánky a v oblasti nasolabiálnej ryhy, podbradku či krku, ale aj spevní paže, nohy a používa sa aj na odstránenie celulitídy. Ošetrenie patrí medzi ambulantné.

UPOZORNENIE: U žien nie je možné zákrok vykonávať 3 dni pred menštruáciou, počas menštruácie a 3 dni po menštruácii.

Priebeh operácie, rekonvalescencia:

  1. Vykonáva sa v lokálnej anestézii.
  2. Cez malý otvor zavedie lekár špeciálnou kanylou laserové vlákno, ktorým sa ošetrí zóna, kde je previs a tukové ložiska.
  3. V tejto zóne vplyvom lasera dochádza k dvom účinkom. K jemnému roztopeniu tukového tkaniva a následne k veľmi intenzívnej stimulácii tvorby kolagénu. Dôjde k remodelácii tkaniva, ktoré je už po mesiaci krásne viditeľné.
  4. Rekonvalescencia je rýchla, treba rátať s opuchom a modrinami.

FAQ:

Do finanálnej ceny zákroku sa môže započítavať okrem ceny operačného výkonu aj predoperačné vyšetrenie, anestézia, kompresné prádlo a hospitalizácia. Pri tomto zákroku sa celková cena pohybuje okolo 1555,- €. 

Zákrok nie je vhodný pre pacientov s akútnym ochorením, aktívnym zápalom, pacientov s vážnymi autoimunitnými ochoreniami, s nevyrovnaným diabetom, pre pacientov so zlou zrážanlivosťou krvi, s aktívnym herpesom a pre tehotné a dojčiace ženy.

Laserový tightening stehien

Dĺžka zákroku
cca. 1 hodinu
Čas hojenia
3 - 5 dní
Možnosť opakovania
1 x ročne
Cena
od 1350 €
Aktuálne akcie FRAIS

Vitamínová liečba - vysokodávkovým vitamínom C

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.