Objednajte sa ešte dnes! Zavolajte: 02 / 52 444 022|info@frais.sk
O 10 rokov mladší 2018-03-23T13:37:50+00:00

MUDr. Martin Dziuban
Plastický chirurg

Od polovice januára môžete na obrazovkách TV Markíza vidieť unikátnu reláciu, kde sa v priebehu 10 dní stávajú z účinkujúcich úplne noví ľudia. S cieľom omladnúť a spraviť tak životnú zmenu podstúpili plastické operácie, estetické zákroky, kozmetické ošetrenia, zdravo sa stravovali, pravidelne cvičili … Výsledky premien sú ohromujúce, častokrát prekvapili nielen moderátorov Mirku Šmahel Kalisovú a Martina Šmahela, ale hlavne samotných účinkujúcich. Vďaka dokonalým premenám opäť získali stratené sebavedomie a chuť do života. Sme veľmi hrdí na to, že aj odborníci z Inštitútu zdravia a krásy FRAIS dokázali týmto ľuďom pomôcť a vrátiť im iskru do života.

Na premenách účinkujúcich sa podieľal skúsený plastický chirurg MUDr. Martin Dziuban a odborníčka v oblasti estetickej medicíny MUDr. Vanda Przewlocka, PhD.

MUDr. Vanda Przewlocka, PhD.
Riaditeľka Inštitútu zdravia a krásy

JANKA A ZDENKA – 30.5.2017

Janka na operácii viečok a liposukcii

Janku už dlhšiu dobu trápila jej postava, ktorú sa rozhodla korigovať na základe doporučenia MUDr. Dziubana liposukciou vonkajších stehien. Okrem toho absolvovala u skúseného plastického chirurga aj liposukciu podbradku a operáciu horných viečok.

Prečítajte si viac o operáciách…

Janka na estetických zákrokoch

Janka podstúpila u skúsenej odborníčky v estetickej medicíne, MUDr. Vandy Przewlockej, PhD., odstránenie vrások kyselinou hyalurónovou, a to v oblasti naso-labiálnych rýh a na čele. Aby Jankina tvár nepôsobila unaveným dojmom, pani doktorka jej aplikovala do čela aj botulotoxín.

Prečítajte si viac o zákrokoch na …

Janka u algeziológa MUDr. Przewlockeho, PhD.

Janka má fyzicky náročné zamestnanie, ktoré sa podpísalo na jej zdravotných ťažkostiach s bolesťami krížov. U skúseného špecialistu na liečbu bolesti, MUDr. Ireneusza Przewlockeho, PhD. absolvovala kompletné vyšetrenie a dostala odporúčania, ako má ďalej riešiť svoj zdravotný problém.

Prečítajte si viac o liečbe bolesti …

Zdenka na operácii viečok

Zdenka podstúpila u skúseného plastického chirurga MUDr. Martina Dziubana operáciu horných a dolných viečok. V rámci výkonu lekár zredukoval nadbytočnú kožu a tuk na viečkach, aby odstránil unavený a ustaraný výraz Zdenkinej tváre.

Prečítajte si viac o operácii …

Zdenka na ošetrení frakčným laserom

Zdenka mala na tvári pigmentové škvrnky a drobné jazvičky. Riaditeľka Inštitútu zdravia a krásy FRAIS, MUDr. Vanda Przewlocka, PhD., sa rozhodla odstrániť ich pomocou frakčného lasera, ktorý dokonale zjednotil textúru a farebný tón Zdenkinej pleti.

Prečítajte si viac o zákroku …

Zdenka na estetických zákrokoch

Zdenka podstúpila u MUDr. Vandy Przewlockej, PhD. ošetrenie frakčným laserom, ktorý veľmi pekne zjednotil farebný tón a textúru jej pleti. Na to nadviazala pani doktorka vyplnením vrások kyselinou hyalurónovou a aplikáciou botulotoxínu.

Prečítajte si viac o zákrokoch …

Pozrite si neskutočné premeny Janky a Zdenky!

MICHAELA A MICHAL – 18.4.2017

Michaela na vstupnej konzultácii

Miška absolvovala vstupnú konzultáciu u odborníčky v estetickej medicíne MUDr. Vandy Przewlockej, PhD. a skúseného plastického chirurga MUDr. Martina Dziubana. V rámci skrášľovania sa dohodli na odstránení vrások botulotoxínom a zväčšení prsníkov.

Prečítajte si viac o operácii a zákroku …

Michaela na operácii prsníkov

Po dvoch detičkách stratili Miškine prsia objem a sexy vzhľad. Plastický chirurg MUDr. Martin Dziuban odporučil tento problém riešiť vložením prsných implantátov Motiva Silk Surface a doplniť tak chýbajúci objem prsníkov.

Prečítajte si viac o operácii…

Michal u algeziológa MUDr. Przewlockeho, PhD.

Michala už dlhšiu dobu trápila bolesť v krížoch, rozhodol sa preto vyhľadať špecialistu na liečbu bolesti. Skúsený algeziológ a anestéziológ MUDr. Ireneusz Przewlocki, PhD. urobil Michalovi diagnostickú facetovú blokádu, po ktorej jeho bolesti ustúpili.

Prečítajte si viac o zákroku…

Michal na estetických zákrokoch

Michalova tvár pôsobila veľmi unavene a vyčerpane. Odborníčka v oblasti estetickej medicíny – MUDr. Vanda Przewlocka, PhD. sa preto rozhodla zhydratovať ju a zároveň omladiť pomocou mezoterapie a podania botulotoxínu.

Prečítajte si viac o zákrokoch…

Pozrite si neskutočné premeny Michaely a Michala!

EVIČKA A TOMÁŠ – 11.4.2017

Evička na operácii viečok a liftingu tváre

Evičku trápili ochabnuté kontúry dolnej časti tváre, vačky pod očami a nadbytok kože na horných viečkach. Skúsený plastický chirurg MUDr. Martin Dziuban preto odporučil chirurgický lifting dolnej časti tváre a operáciu horných a dolných viečok.

Prečítajte si viac o operáciách …

Evička na estetických zákrokoch

Evičku už pomerne dlho trápi nadmerné ochlpenie na rukách. MUDr. Vanda Przewlocka, PhD. odporučila odstrániť chĺpky pomocou epilácie IPL s trvalým efektom. Okrem toho sa u Evičky jemne domodelovali líca a mimické vrásky sa odstránili pomocou botulotoxínu.

Prečítajte si viac o zákrokoch …

Tomáš na estetických zákrokoch

Tomáš sa rozhodol zbaviť vrások na čele a v okolí očí, aby bol atraktívnejší v očiach svojej partnerky. Zveril sa do rúk MUDr. Vandy Przewlockej, PhD. , skúsenej odborníčky v oblasti estetickej medicíny. Pani doktorka odstránila mimické vrásky podaním botulotoxínu.

Prečítajte si viac o zákrokoch …

Evička u gynekologičky MUDr. Hammerovej

Evička mala niekoľko mesiacov gynekologické problémy v podobe neustáleho krvácania z pošvy. Jej problém vyriešila skúsená gynekologička a urogynekologička MUDr. Ľubica Hammerová, PhD. zavedením vnútromaternicového hormonálneho systému.

Prečítajte si viac o odbornej starostlivosti …

Pozrite si neskutočné premeny Evičky a Tomáša!

LIBUŠA A SOŇA – 7.3.2017

Libuša na operácii viečok a liftingu tváre

Libuška sa rozhodla omladnúť a zverila sa preto do rúk skúseného plastického chirurga MUDr. Martina Dziubana. Operácia trvala takmer 4 hodiny. Lekár najprv zredukoval nadbytočnú kožu na horných a dolných viečkach. Ďalej pokračoval liftingom dolnej časti tváre.

Prečítajte si viac o operáciách …

Soňa na operácii horných a dolných viečok

Soňu už dlhšiu dobu trápia ochabnuté horné viečka, ktoré sú pre ňu nielen estetickým ale aj zdravotným problémom. Pri operácii viečok musel MUDr. Dziuban zredukovať nadbytočnú kožu a podkožný tuk na horných aj dolných viečkach. Operácii trvala 2 hodiny.

Prečítajte si viac na …

Libuša na estetických zákrokoch

Libuška mala veľmi nevýrazné obočie, MUDr. Vanda Przewlocka, PhD. preto odporučila tetovanie obočia technikou microblading. Jeho výsledkom je jemné a dokonale prirodzené obočie s dlhodobým efektom. Pomocou kyseliny hyalurónovej vyplnila pani doktorka vrásky pri ústach. Na záver sa odstránili mimické vrásky na čele podaním botulotoxínu.

Prečítajte si viac o zákrokoch …

Soňa na estetických zákrokoch

Soňu už dlhšiu dobu trápia ochabnuté horné viečka, ktoré sú pre ňu nielen estetickým ale aj zdravotným problémom. Pri operácii viečok musel MUDr. Dziuban zredukovať nadbytočnú kožu a podkožný tuk na horných aj dolných viečkach. Operácii trvala 2 hodiny.

Prečítajte si viac na …

Pozrite si neskutočné premeny Libuše a Sone!

DAGMAR A IVETA – 28.2.2017

Dagmar na liposukcii

Dagmar sa už dlhšie trápila kvôli svojej nesúmernej postave, a to hlavne kvôli nadbytočnému tuku v oblasti brucha. Rozhodla sa preto podstúpiť plastickú operáciu brucha (abdominoplastika) a laserovú liposukciu SmartLipo u plastického chirurga MUDr. Martina Dziubana.

Prečítajte si viac o zákroku…

Dagmar na estetických zákrokoch

U Dagmar odporučila MUDr. Vanda Przewlocka, PhD. vyplnenie vrások kyselinou hyalurónovou, pomocou ktorej sa vyhladili hlbšie vrásky na čele, medzi očami, pri ústach … Na odstránenie mimických vrások sa použil botulotoxín.

Prečítajte si viac o zákrokoch…

Iveta na liposukcii podbradku

Ivetka mala už niekoľko rokov dvojitú bradu. MUDr. Martin Dziuban sa rozhodol zredukovať ju laserovou liposukciou SmartLipo, pri ktorej sa odstráni až 10-násobne viac tukových buniek ako pri klasickej liposukcii. Ďalšou výhodou je rýchla rekonvalescencia.

Prečítajte si viac o operáciách…

Iveta na estetických zákrokoch

U MUDr. Vandy Przewlockej, PhD. podstúpila Iveta niekoľko menších estetických zákrokov na tvári. Pani doktorka najprv vyplnila vrásky medzi obočím a pri ústach (tzv. naso-labiálna ryha). Aby bol výsledok ešte dokonalejší, na odstránenie mimických vrások sa podal na záver botulotoxín.

Prečítajte si viac o zákrokoch…

Pozrite si neskutočné premeny Dagmar a Ivety!

MÁRIA A MIROSLAV – 21.2.2017

Mária na liftingu tváre a operácii viečok

Pani Mária sa zverila do rúk skúseného plastického chirurga MUDr. Martina Dziubana. Vzhľadom k jej veku a pokročilým známkam starnutia lekár odporučil korekciu ovisnutej časti tváre (chirurgický lifting) a operáciu horných viečok.

Prečítajte si viac o operáciách…

Mária na estetických zákrokoch

Okrem operácií u plastického chirurga absolvovala Mária aj estetické zákroky u MUDr. Vandy Przewlockej, PhD. Na odstránenie vrások v oblasti líc a úst sa pani doktorka rozhodla použiť úplnú novinku v SR – Intraorálny laserový 4D lifting tváre. Následne ošetrila pokožku frakčným laserom, vďaka ktorému sa zjednotil farebný tón a textúra pleti.

Prečítajte si viac o zákrokoch…

Miroslav na operácii viečok

U pána Miroslava sa plastický chirurg MUDr. Martin Dziuban rozhodol pre operáciu horných viečok. Koža na viečkach už presahovala cez riasy, lekár musel preto zredukovať jej nadbytok. Okrem toho sa pri operácii skorigoval aj predočnicový tuka svalová nestabilita viečok.

Prečítajte si viac o operácii…

Miroslav na estetických zákrokoch

Okrem operácie horných viečok podstúpil pán Miroslav aj estetický zákrok u MUDr. Vandy Przewlockej, PhD. Pomocou kyseliny hyalurónovej minimalizovala pani doktorka vrásky medzi nosom a ústami (tzv. naso-labiálne ryhy), tvár tak pôsobí oveľa mladistvejšie.

Prečítajte si viac o zákroku…

Mária na kozmetickom ošetrení

Pani Mária absolvovala kozmetické ošetrenie Gold Treatment by FRAIS. Naša kozmetička Alenka jej spravila najprv dermabráziu a pleť prečistila ultrazvukom. Následne sa na pokožku aplikovalo 24-karátové zlato, ktoré ju krásne osviežilo a rozjasnilo.

Prečítajte si viac o kozmetickom ošetrení…

Pozrite si neskutočné premeny Márie a Miroslava!

MARCELA A OĽGA – 7.2.2017

Marcela na operácii viečok a liftingu tváre

Marcela podstúpila u plastického chirurga MUDr. Martina Dziubana operáciu viečok a lifting tváre. Vzhľadom k tomu, že koža na horných viečkach presahovala výrazne cez riasy, musel lekár zredukovať časť kože. Aby bol výsledok omladenia dokonalejší, absolvovala Marcela zároveň aj lifting dolnej časti tváre.
Prečítajte si viac o operáciách …

Marcela na estetických zákrokoch

Okrem operácie viečok a chirurgického liftingu tváre absolvovala Marcela aj menšie estetické zákroky u MUDr. Vandy Przewlockej, PhD. Na základe vlastného želania jej pani doktorka jemne zväčšila pery kyselinou hyalurónovou. Ďalej sa vyplnili naso-labiálne ryhy a na zlepšenie celkového efektu sa podal do čela botulotoxín.
Prečítajte si viac o zákrokoch …

Oľga na estetických zákrokoch

Oľga mala pred niekoľkými rokmi autonehodu, pri ktorej jej ochrnula polovica tváre. Naša pani doktorka MUDR. Vanda Przewlocka, PhD. sa rozhodla spraviť všetko pre to, aby bola Oľga opäť spokojná so svojim výzorom. Najprv jej domodelovala časť tváre kyselinou hyalurónovou, následne vyplnila naso-labiálne ryhy a na záver aplikovala botulotoxín.
Prečítajte si viac o zákrokoch …

Oľga na tetovaní obočia – microblading

Oľga už dlhšiu dobu riešila problém s nerovnomerne vyrastajúcim obočím. Na jeho korekciu sme sa rozhodli použiť metódu dlhodobého zvýraznenia obočia technikou microblading (vláskovanie). Oproti klasickému tetovaniu strojčekom je obočie vytetované microbladingom jemné a preto vyzerá mäkko a dokonale prirodzene.
Prečítajte si viac o ošetrení …

Pozrite si neskutočné premeny Oľgy a Marcely!

Použitie cookies: Zatvorením tejto správy súhlasíte s používaním cookies, avšak cookies môžete kedykoľvek vypnúť. Viac informácii

Vezmite prosím na vedomie, že ak zakážete cookies, niektoré časti stránok nebudú správne fungovať.

Zavrieť