Objednajte sa ešte dnes! Zavolajte: 02 / 52 444 022|info@frais.sk
Brazílsky zadoček – Modelovanie tela bez skalpela 2018-08-15T11:48:59+00:00

Brazílsky zadoček – modelovanie tela bez skalpela (body contouring)

Nie ste spokojná s veľkosťou a tvarom vášho zadočka, ale máte strach z plastickej operácie? Jednou z možností je formovanie tela bez skalpela – tzv.body contouring. Modelovanie rôznych telesných partií (zadoček, stehná, boky, hrudník u mužov, ženský dekolt) pomocou objemového výplňového materiálu je najnovším trendom v estetickej medicíne. Výhodou v porovnaní s chirurgickým riešením je rýchla rekonvalescencia, žiadne viditeľné rany ani stehy.

Pre koho je zákrok vhodný

Modelovanie zadočka je určené pre všetkých, ktorí nie sú spokojní s tvarom alebo veľkosťou svojho pozadia („plochý“ zadok, korekcia mäkkých tkanív, vrodené disproporcie, asymetria …) Vďaka kvalitnému výplňovému materiálu dokážeme dodať objem všade tam, kde je treba a zadoček tak vyformovať presne podľa vašich predstáv.

Priebeh zákroku

Body contouring sa realizuje ambulantne v lokálnej anestéze, trvá 60 – 90 minút. Ide o miniinvazívny zákrok, bez skalpela a viditeľných rán po výkone. Výplňový materiál sa aplikuje injekčne. Na základe odporúčania lekára a rozhodnutia klienta je možné použiť kyselinu hyalurónovú alebo iný objemový gél. Približne 2 hodiny po zákroku odchádza klientka domov.

Efekt

Estetický efekt je viditeľný okamžite, naplno sa rozvinie do 14 dní. Jeho trvanlivosť je 1-3 roky v závislosti od použitého výplňového materiálu.

Rekonvalescencia

Výhodou v porovananí s chirurgickým vkladaním implantátov je rýchla rekonvalescencia. Klientovi odporúčame dodržanie predpísaného kľudového režimu počas 14 dní  a dodržanie ostatných režimových opatrení.
Na základe inštrukcií lekára je nevyhnutné nosenie špeciálneho elastického prádla.

Kontraindikácie

Zákrok nie je vhodný pre pacientov s cukrovkou, s autoimúnnymi ochoreniami a u pacientov s aktívnym zápalovým ochorením. V čase tehotenstva a počas kojenia sa výkon nerealizuje.

Pred a Po

Posunutím čiary môžete porovnať výsledok pred a po

Máte záujem o brazílsky zadoček ?
NAPÍŠTE NÁM!