Objednajte sa ešte dnes! Zavolajte: 02 / 52 444 022|info@frais.sk

Vyhladzovanie vrások kyselinou hyalúronovou

Vyhladzovanie vrások kyselinou hyalúronovou 2018-08-13T10:14:12+00:00

Informácie o zákroku

Vyhladzovanie vrások kyselinou hyalurónovouzTV

Vyhladzovanie vrások a rýh, prípadne vtiahnutých jaziev pomocou aplikácie injekčných kožných implantátov patrí medzi najpopulárnejšie metódy v estetickej medicíne. Dĺžka efektu po aplikácii vstrebateľných implantátov je niekoľko mesiacov až jeden rok. Vzhľadom na nízky počet možných vedľajších účinkov sa v súčasnosti najčastejšie používa kyselina hyaluronová. Ide o látku neživočíšneho pôvodu, ktorá je vyrobená biosynteticky. 

Aplikácia kyseliny hyalúronovej je obľúbenou metódou na vyrovnanie hlbších vrások, napríklad nosovo-ústnych rýh, vrások na čele, nad hornou perou, prípadne na vystuženie kontúry hornej pery, či zväčšení pier, alebo nechirurgické nadvihnutie kútikov.

Obľuba zákroku spočíva v tom, že je len minimálne bolestivý, ambulantný a nevyžaduje si práceneschopnosť. Lekár aplikuje látku pomocou veľmi tenkej ihličky v lokálnom znecitlivení. Zákrok je ambulantný a trvá len niekoľko minút. Pri menších lokalitách je možné zákrok vykonať bez anestézie, len za použitia znecitlivujúceho krému. Bezprostredne po ošetrení sa môže objaviť ľahké začervenanie a opuch v ošetrovanej oblasti. Ide o dočasný stav, ktorý spravidla zmizne behom jedného či dvoch dní, maximálne do týždňa. 48 hodín po zákroku je materiál voľne pohyblivý, a preto nie je vhodné zapájať mimiku v ošetrovanej oblasti a taktiež sa tejto oblasti neodporúčame dotýkať. Pokiaľ opuch a začervenanie nezmizne, nevystavujte ošetrovanú oblasť intenzívnemu teplu (napr. solárium, opaľovanie, sauna), alebo silnému chladu.

nasolabialky nasolabialky2,

FB NASOLABIALKY 2

nasolabialky PAM

Máte záujem o vyhladzovanie vrások kyselinou hyalúronovou ?
NAPÍŠTE NÁM!