Objednajte sa ešte dnes! Zavolajte: 02 / 52 444 022|info@frais.sk

FOX – Laser na liečbu plesne na nechtoch – onychomykózy

FOX – Laser na liečbu plesne na nechtoch – onychomykózy 2019-09-20T10:23:46+00:00

Informácie o zákroku

FOX LASER LIEČI MYKÓZU NECHTOV

Pleseň na nechtoch nie je sexy!

Trápia vás škaredé alebo zhrubnuté nechty na nohách? Vyskúšali ste už všetko možné, no žiadna z možností nepriniesla požadovaný efekt? Trápi vás onychomykóza (resp. mykóza) – pleseň na nechtoch?

Ak aj vy svoje nohy v lete skrývate kvôli škaredým, poškodeným, zhrubnutým a zažltnutým nechtom na nohách do uzatvorených topánok, máme pre vás konečné riešenie tohto NIELEN estetického, ale najmä zdravotného nedostatku!
Ako jedna z mála kliník na Slovensku používame na liečbu onychomykózy na nechtoch revolučné laserové zariadenie FOX LASER.

Hlavné výhody liečby mykózy nechtov FOX Laserom:

  • TRVALÉ A JEDNODUCHÉ RIEŠENIE – účinné riešenie liečby onychomykózy na nechtoch (nôh aj rúk)
  • ZABÍJA HUBY A NAPOMÁHA VYLIEČENIU NECHTU
  • PO ZNIČENÍ PLESNÍ VYRASTÁ ZDRAVÝ NECHT
  • NETREBA UŽÍVAŤ ANTIMYKOTIKÁ (lieky na liečbu plesne – mykózy)

Zákrok je rýchly, ambulantný a efekt liečby je trvalý. Po liečbe nezostávajú žiadne viditeľné rany a poškodenia nechtu či okolitej pokožky. Po odstránení nechtovej mykózy nie je potrebná rekonvalescencia, pacient môže bez problémov odísť z kliniky a venovať sa ďalej svojim obvyklým činnostiam.  Zákrok je bez zbytočnej dodatočnej liečby antimykotikami.

Nechtová pleseň sa lieči FOX laserom

Ošetrenie špeciálnym FOX laserom, určeným na liečbu plesňových a mykotických ochorení nechtov, je založené na absorpcii laserového žiarenia cez postihnuté nechtové lôžko až do biologického tkaniva, v ktorom sa nachádzajú cieľové patogény. Tieto sú zničené špeciálnym laserovým lúčom, ktorý ich zničí a tým pádom zničí aj všetky plesňové a mykotické zárodky, ktoré by mohli ochorenie opätovne vyvolať.

Ako laser odstraňuje mykózu nechtov

Pacient počas zákroku pociťuje na ošetrovanom mieste teplo, ktoré spôsobuje práve laserové žiarenie. Toto teplo vyvoláva zahriatie bunečných štruktúr, poškodenie bunečných membrán a tým pádom je ďalší rast postihnutej bunky zastavený. Necht ani okolité tkanivo sa zákrokom nepoškodí. Liečba plesne na nechtoch je stála. Ošetrený a preliečený necht začne postupne vyrastať, doba rastu nového nechtu môže byť však až jeden rok, v závislosti na individuálnych predispozíciách každého jedného pacienta.

Dĺžka trvania zákroku na odstránenie nechtovej mykózy

Zákrok sa vykonáva ambulantne a zaberie vám nanajvýš hodinku vášho osobného, alebo pracovného času. Liečba mykózy môže byť jednorazová, no najmä pri onychomykózach väčšieho rozsahu (pokročilejšie štádia onychomykózy, príp. postihnutie viacerých nechtov) pre dosiahnutie požadovaného výsledku odporúčame tri sedenia .

Vzhľadom k tomu, že pleseň na nechtoch je nielen estetický, ale hlavne zdravotný problém, musí prvému ošetreniu FOX laserom predchádzať vstupná konzultácia u našej dermatologičky MUDr. Edity Kaiserovej. Poplatok za konzultáciu je 30 €. Z hygienického hľadiska je pred každým ošetrením FOX laserom nutné absolvovať pedikúru. Cena je 25 €.

FOX laser Bratislava - odstránenie plesne na nechtoch

Máte záujem o FOX Laser – liečbu plesne na nechtoch ?
NAPÍŠTE NÁM!