Objednajte sa ešte dnes! Zavolajte: 02 / 52 444 022|info@frais.sk

Mezoterapia | Kyselina hyalurónová

Mezoterapia | Kyselina hyalurónová 2019-12-03T10:24:41+00:00

Informácie o zákroku

Mezoterapia – kyselina hyalurónovázTV

Pri tomto zákroku sa do pokožky jemnými vpichmi aplikuje kyselina hyalurónová alebo vitamíny. Výsledkom je krásne zregenerovaná a hydratovaná pokožka. Mezoterapia je určená najmä pre suchú pleť bez jasu a zároveň aj pre zrelšiu pleť.

Ako prebieha zákrok?

Po dezinfekci povrchu kože lekár jemnými vpichmi aplikuje do pokožky čistú kyselinu hyalurónovú alebo v kombinácii s vitamínmi. Vstrebávajú sa postupne do hlbších vrstiev kože a zlepšujú jej hydratáciu. Kyselina hyalurónová je najsilnejšia hydratačná látka v organizme. Aplikuje sa na tvár, krk a dekolt. Koža je jasnejšia, vyhľadenejšia a odolnejšia voči starnutiu. Zákrok sa doporučuje opakovať päťkrát v 10 – 14 dňových intervaloch. Neskôr na udržiavanie jedenkrát do mesiaca. Pri aplikácii čistej kyseliny hyalurónovej stačí jeden zákrok za pol roka.

Pozor novinka!
Výplňový materiál je možné aplikovať manuálne alebo pomocou prístroja Vital Injector. Ide o úžasnú novinku v oblasti estetickej medicíny. Počas zákroku sa k pokožke prikladá „pištoľ“, ktorá ju pod tlakom nasaje. Následne sa z nej vysunie 5 ihličiek (hĺbka penetrácie 0 – 5 mm), prostredníctvom ktorých do pokožky prenikne kyselina hyalurónová. Vital Injector ako jediný umožňuje celoplošnú hydratáciu, nakoľko je výplňový materiál rozložený rovnomerne. Dochádza tak k minimalizácii rizika vzniku modrín.

Ako dlho vydrží mezoterapia kyselinou hyalurónovou?

Mezolift patrí medzi povrchovejšie omladzovacie metódy. Udržiava mesačnou aplikáciou inak vydrží kratšie – iba pol roka. Ošetrenie je vhodné aj na rýchle zlepšenie pleti pred slávnostnou príležitosťou. Aplikácia mezoterapie je potrebná 3 – 4 dni skôr pretože pleť môže byť mierne začervenalá. Nedoporučuje sa ísť do solária, sauny, kúpeľa a na slnko po dobu 5 – 7 dní.

Špecializované mezoterapie

Sú určené na odstránenie špecifických problémov pleti. Odporúčame 4 – 5 sedení s odstupom 7 – 10 dní.

Mezoterapia REFRESH

Zameriava sa na revitalizáciu, hydratáciu a omladenie pokožky pomocou špeciálnej zmesi účinných látok s vysokým obsahom kyseliny hyalurónovej, rastlinných kmeňových buniek, vitamínov skupiny B a DNA.

Mezoterapia TIGHT

Obnovuje pevnosť a vypnutie pokožky vďaka zmesi účinných látok DMAE, kremíka, vitamínu B5, kyseliny ferulovej, koenzýmu Q10. Určená je predovšetkým pre ochabnutú pokožku so stratou pružnosti.

Mezoterapia SHINE:

Určená na liečbu pigmentácii – odstraňuje škvrny a zjednocuje tón pokožky (zmes kyseliny askorbovej, kyseliny pyrohroznovej, kyseliny fytoovej, kyseliny kójovej). Ocenia ju najviac osoby so škvrnami na pleti, s nehomogénnou pleťou po menopauze, či mdlou pleťou bez jasu.

Mezoterapia ANTIOX

Pri boji s predčasným starnutím kože a pre pokožku namáhanú vplyvmi vonkajšieho prostredia (slnečné žiarenie, znečistené prostredie, fajčenie) je najvhodnejšia Mezoterapia ANTIOX. Účinnú zložku tvorí zmes antioxidantov: glutationu, manitolu, kyseliny Alfa lipoovej, N-acetyl-cysteínu, aminokyselín: taurín, prolín, cysteín a cystín a minerálov – zinku a medi.

6

Máte záujem o Mezoterapiu ?
NAPÍŠTE NÁM!