Objednajte sa ešte dnes! Zavolajte: 02 / 52 444 022|info@frais.sk

Laserová medicína

Laserová medicína 2018-04-11T17:46:54+00:00

Laserová medicína

Laser využíva koherentné monochromatické žiarenie v oblasti viditeľného svetla. Je to prístroj, ktorý zosilňuje svetlo pomocou stimulovanej emisie žiarenia. Podľa toho na čo je určený má rôzne vlnové dĺžky. V korektívnej dermatológii sa používajú takzvané invazívné (deštrukčné) aj neinvazívné, tzv. soft. lasery. Existujú aj prístroje na základe intenzívneho pulzného svetla, tzv. IPL prístroje. Lasery používame na odstránenie alebo zmiernenie rôznych ochorení a ich prejavov na koži a odstránenie prejavov starnutia. Na našej klinike s lasermi pracujú výhradne vyškolení lekári a priestory spĺňajú normy pre prácu s lasermi III. – IV. triedy.

Frakčný CO2 laser

Frakčný resurfacing na vrásky, rozšírené póry, omladenie, jazvy po akné a iné jazvy, pigmentové škvrny a pehy, nerovnosti pokožky, strie, znamienka, výrastky a bradavice, laserový peeling, obnovu kolagénu a elastínu.

Frakčná ihličková radiofrekvnecia

Veľmi efektívna na redukciu vrások a strií, korekciu jaziev, jaziev po akné, okamžité vypnutie pleti, zlepšenie štruktúry pleti, celkové ozdravenie pleti, odstránenie povrchových pigmentových škvŕn, nadmerné potenie, obnovu kolagénu a elastínu.

FOX laser

Laser na liečbu plesne na nechtoch – onychomykózy.

IPL (Intenzívne pulzné svetlo)

3D Fotoomladenie - Fotorejuvenizácia, liečba akné, epilácia, odstraňuje pigmentové škvrny a rozšírené cievky.

Operačný CO2 laser

Presne a bezpečne odstraňuje znamienka, výrastky či bradavice.

Vaginálna rejuvenizácia

Rejuvenizácia vagíny je najmodernejší spôsob neinvazívneho riešenia uvoľnených pošvových stien (tzv. vaginálny relaxačný syndróm), suchosti pošvy (vaginálna atrofia) a inkontinencie moču, a to použitím lasera. Ošetrenie je bezpečné, rýchle a jednoduché.

Intraorálny laserový 4D lifting tváre

Intraorálny laserový 4D lifting tváre je úplnou novinkou na slovenskom trhu. Toto jedinečné ošetrenie nenájdete na žiadnej inej klinike, len v našom inštitúte. Ide o bezbolestnú a pritom veľmi účinnú metódu omladenia v oblasti líc, úst a pier (tzv. bukálna oblasť) pomocou najnovšieho a najbezpečnejšieho certifikovaného lasera na trhu.