Objednajte sa ešte dnes! Zavolajte: 02 / 52 444 022|info@frais.sk

Objemové mihalnice Volume Lashes

Objemové mihalnice Volume Lashes 2018-06-22T09:46:33+00:00

Informácie o zákroku

Zahviezdite s XXL riasami

Viete, že až 70 % mužov sa najskôr žene pozerá do očí a až neskôr pohľadom skĺzava na ďalšie jej prednosti? Oči sú skrátka magnetom pre opačné pohlavie a celkovo naše okolie. Upútať by sme mali nielen sviežim pohľadom, ale aj peknou úpravou očí. Práve preto Vám v Inštitúte zdravia a krásy FRAIS ponúkame jedinečnú a revolučnú metódu predĺženia a zahustenia mihalníc – Volume Lashes. Zabudnite na každodenné trápenie s riasenkou, teraz môžete mať dokonalé mihalnice na 24 hodín denne 7 dní v týždni, a to bez akejkoľvek námahy. Dlhé, husté, kašmírovo jemné a zároveň prirodzené mihalnice … To sú mihalnice Volume Lashes.

Pre koho sú Volume Lashes vhodné

Pre koho sú Volume Lashes vhodné
Unikátna metóda predĺženia a zahustenia mihalníc je vhodná pre dámy v každom veku. Môžu si ju dopriať aj nositeľky kontaktných šošoviek, dámy s okuliarmi, ale aj citlivejšími očami (pri lepení rias sa používa špeciálne antialergénne lepidlo).

Ako prebieha aplikácia mihalníc

Prvým krokom je konzultácia s našou kozmetičkou, ktorá vám odporučí vhodnú dĺžku a zahustenie mihalníc. Predĺženie by malo byť najviac o 2 mm, aby pôsobili riasy čo najviac prirodzene. Na každú prírodnú mihalnicu sa nalepia špeciálnou technikou 3-4 umelé mihalnice, dochádza tak ku krásnemu zahusteniu vašich prírodných mihalníc. Pri aplikácii sa kombinujú norkové a kašmírové riasy. Norkové riasy tvoria základ, na ktorý sa pre zahustenie pridávajú kašmírové. Tým oko získa plné orámovanie a iskrivo podmanivý vzhľad. Volume Lashes sú vytvarované a vyleštené tak, aby kvalitou vyzerali na nerozoznanie od prirodzených mihalníc. Riasy sa nalepujú špeciálnym antialergénnym lepidlom. Spoj je pritom neviditeľný, takže záverečný efekt je úžasný. Vaše prirodzené riasy zároveň rastú ďalej podľa svojho cyklu.

Ako dlho vydrží efekt

Efekt predĺženia a zahustenia mihalníc je okamžitý. Vzhľadom k tomu, že každý deň strácame niekoľko svojich prirodzených mihalníc, je potrebné aj v prípade aplikácie Volume Lashes čiastočne dopĺňať tieto mihalnice, a to každé 3 až 4 týždne. Mihalnice sú odolné voči vode, potu aj slzám. Ich nositeľka s nimi môže bezstarostne ísť do bazéna či sauny.
Volume Lashes dokonale zvýraznia krásu vašich očí a skutočne prinášajú permanentný efekt. Starostlivosť je pritom minimálna – na odlíčenie prípadných očných tieňov stačí použiť jemnú micelárnu vodu nanesenú na vatovú tyčinku a podľa potreby prečesať mihalnice špeciálnou kefkou.

Toto ošetrenie prebieha pod odborným dohľadom lekára.

Na aplikáciu mihalníc Volume Lashes sa môžete objednať na 02/ 52 444 022, 0911 108 741 alebo info@frais.sk. Tešíme sa na Vás!

Máte záujem o objemové mihalnice Volume Lashes ?
NAPÍŠTE NÁM!