Objednajte sa ešte dnes! Zavolajte: 02 / 52 444 022|info@frais.sk

Odstránenie dvojitej brady – liposukcia brady

Odstránenie dvojitej brady – liposukcia brady 2019-12-03T10:57:52+00:00

Informácie o zákroku

Odstránenie dvojitej brady – liposukcia brady

Liposukčná technika je vhodná a čoraz viac preferovanejšia technika na odsatie nadbytočného tuku na viacerých miestach na tele, vrátane brady. Liposukcia brady, čiže odstránenie nadmerného tuku je estetickým riešením pre pacientov, ktorí majú napríklad genetickú predispozíciu na ukladanie tuku v týchto oblastiach.

Liposukcia je v dnešnej dobe pomerne známy a zaužívaný spôsob korekcie a odstránenia nežiadúceho alebo nadmerného tuku na tele. Odsatím podkožného tuku pomocou špeciálnych liposukčných kanýl napojených na podtlakovú hadicu a kalibrovaný valec, ktorý slúži na meranie množstva odsatého tuku, sa dosahuje vysoká úroveň estetickosti a variabilnosti rozsahu účinku. Účel liposukce a oblasti môžu variovať tiež. 

Priebeh liposukcie brady:

  1. V mieste zákroku (podbradovej alebo bradovej časti) sa urobia malé rezy. 
  2. Do miesta sa vsunie kanyla, ktorá tuk pozbiera (odsaje vákuovým prístrojom nadbytok tuku z brady a krku).

Anestéza počas zákroku: 

Obyčajne je pri liposukcii brady použitá celková anestéza, ale môže sa zvoliť aj analgosedácia a lokálna anestéza. Veľmi príjemnou novinkou pre našich klientov je pri celkovej anestéze využívanie najnovších postupov a prípravkov, vďaka ktorým pacientom umožňujeme už v priebehu 2-3 hodín po ukončení operácie odísť s doprovodom do domácej starostlivosti. V niektorých prípadoch sa môže odporučiť jednodenná hospitalizácia v našom zariadení.

Všetky predoperačné vyšetrenia vykonávame výhradne v našom zariadení v Anestéziologickej ambulancii.

Liposukciou sa nelieči obezita!

Základným a hlavným pravidlom a predpokladom úspešnej liposukcie brady sú optimálne stravovacie návyky. V prípade vysokého energetického príjmu a nízkeho energetického výdaju sa tuk usadzuje na iných, neodsatých miestach tela.

photo-smartlipo-mpx chin-implant-face-liposuction-p05-front-lg

Máte záujem o odstránenie dvojitej brady ?
NAPÍŠTE NÁM!