Košík
Menu
Akcia

Zľava 100€ na plastickú operáciu

Muži Ženy

Regeneračná liečba - plazmaterapia

Cena
od 160 €

Ide o revolučnú metódu, pri ktorej sa využíva prirodzený regeneračný účinok krvnej plazmy. Výhodou ošetrenia je, že v porovnaní s ostatnými technikami ide o vlastnú krv a nie o cudzorodé látky.

Táto metóda sa vyvinula z autohemoterapie – teda z liečby vlastnou krvou, ktorá sa využíva na zvyšovanie imunity, neskôr sa začala používať v stomatológii na regeneráciu ďasien postihnutých chronickým zápalom, v ortopédii, traumatológii a v liečbe bolesti pri degeneratívnych ochoreniach kĺbov. V ošetrení obohatenou krvnou plazmou zohrávajú najvýznamnejšiu biorevitalizačnú úlohu krvné doštičky, ktoré sa v krvi nachádzajú. Sú to najdôležitejšie bunky v procese hojenia rán, ktoré vedú k tvorbe kolagénu. Aktivácia doštičiek uvoľňuje veľké množstvo rastových faktorov. Tieto rastové faktory stimulujú fibroblasty a aktivujú tvorbu kolagénu. Výsledkom je pevnejšia a plnšia pokožka bez vrások.

  • Je vhodná na vyrovnávanie jazvičiek po akné a liečbu jaziev.
  • Injekcie s obohatenou krvnou plazmou sa využívajú aj na odstraňovanie drobných vrások. Procedúru treba opakovať dvakrát do roka.
  • Ošetrenie s obohatenou krvnou plazmou je účinné aj na liečbu strií – drobných trhliniek v koži vznikajúcich najčastejšie v gravidite alebo pri prudkom raste.

Plazmaterapia je vhodná pre stresovanú, vysušenú pokožku, na celkovú regeneráciu pokožky a regeneráciu kožných buniek zničených UV žiarením či pokožku po menopauze. Slúži aj na stimuláciu obnovy buniek. Môže sa použiť na tvári, krku, dekolte a rukách, ako aj na pokožke v iných častiach tela. Plazma sa v ošetrených oblastiach absorbuje približne do 48 hodín od jej aplikácie. Ihneď po aplikácii počas absorpcie plazmy vám môže ošetrenie pripadať bez účinku, no do dvoch týždňov sa dostaví očakávaná tvorba kolagénu a jeho pozitívne regeneračné účinky.

Priebeh operácie, rekonvalescencia:

  1. Na ošetrované miesto sa nanesie anestetický krém
  2. Lekárka vám vezme krv, z ktorej pomocou špeciálneho prístroja odoberie vašu krvnú plazmu
  3. Pomocou pištole VitalInjector alebo malej ihličky celoplošne a rovnomerne vpicháva krvnú plazmu do ošetrovaného miesta, väčšinou tvár, krk a dekolt
  4. Koža je jasnejšia, vyhladenejšia a odolnejšia voči starnutiu

FAQ:

Zákrok nie je vhodný pre pacientov s akútnym ochorením, aktívnym zápalom, pacientov s vážnymi autoimunitnými ochoreniami, s nevyrovnaným diabetom, pre pacientov so zlou zrážanlivosťou krvi, s aktívnym herpesom a pre tehotné a dojčiace ženy.

Po ošetrení môžu vzniknúť chrastičky, malé modrinky, prípadne menšie dočasné opuchy. 

Výsledky Dracula terapie trvajú až jeden rok.

Regeneračná liečba - plazmaterapia

Dĺžka zákroku
cca 40 minút
Čas hojenia
1 - 2 dni
Možnosť opakovania
2 - 4 x každé 2 týždne
Cena
od 160 €
Aktuálne akcie FRAIS

Zväčšenie poprsia - komplexný balík

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.