Košík
Menu
Akcia

CARBON PEEL

Muži Ženy

Liečba kondylómov laserom

Cena
od 150 €

Kondylómy, čiže genitálne bradavice, by ste nemali tajiť ani ignorovať. 

Príčinou vzniku bradavíc je ľudský papiloma vírus (HPV – Human papillomavirus). Do ľudského tela sa dostáva cez poškodenú kožu, pričom mu stačia aj mikrotrhlinky. Papiloma vírus je pomerne rozšírený a nakaziť sa ním dá jednoducho.

Kondylómy sú pohlavne prenosné bradavice vírusového pôvodu, ktoré obľubujú oblasť genitálií. Môžeme sa s nimi stretnúť na mužskom aj ženskom vonkajšom genitáli. Odborník určí, akú metódu zvolí na ich odstránenie. V Inštitúte zdravia a krásy FRAIS využívame na ich odstránenie CO2 laser.

Je to veľmi šetrné odstránenie chorobného tkaniva bez jazvičiek. Metóda je bezkontaktná, laserový lúč "odreže“ výrastok, zastaví krvácanie a zahubí vírus. Po ošetrení pokožka stmavne, vytvorí sa hnedá šupinka, ktorá popraská a olúpe sa. Úkon stačí vykonať raz, je však potrebná lokálna anestézia.

Pri početnejších a väčších kondylómoch treba úkon opakovať. Ak je kondylómov veľa, lekár nasadí systémové antivirotiká.

Priebeh operácie, rekonvalescencia:

  1. Odborník vyšetrí bradavice a zvolí vhodnú formu ich odstránenia
  2. Liečba CO2 laserom sa môže vykonávať v lokálnej anestézii. Metóda je bezkontaktná, laserový lúč zničí kondylóm, zastaví krvácanie a zahubí vírus

FAQ:

Zákrok nie je vhodný pre pacientov s akútnym ochorením, aktívnym zápalom, pacientov s vážnymi autoimunitnými ochoreniami, s nevyrovnaným diabetom, pre pacientov so zlou zrážanlivosťou krvi, s aktívnym herpesom a pre tehotné a dojčiace ženy. 

Liečba kondylómov laserom

Dĺžka zákroku
cca 30 minút
Čas hojenia
cca týždeň
Možnosť opakovania
Podľa rozsahu postihnutia
Cena
od 150 €
Aktuálne akcie FRAIS

FRAIS C BOMB

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.