Košík
Menu
Akcia

Vitamínová liečba - vysokodávkovým vitamínom C

Muži Ženy

Clearskin plus by FRAIS

Cena

Špecializované ošetrenie určené najmä pre pleť so sklonom k zanášaniu pórov, s veľkými viditeľnými pórmi, pre pleť s tzv. hrubou štruktúrou. Ošetrenie pozostáva z týchto krokov:

  • Odlíčenie – pleť je zbavená povrchových nečistôt ako make-upu alebo inej dekoratívnej kozmetiky.
  • Peeling – dočistenie pleti peelingovým krémom s obsahom rôznych brúsnych častíc, ktoré sa dostanú do pórov, prečistia ich, uvoľnia a pripravia celú pokožku na hlavné čistenie ultrazvukom.
  • Naparenie pleti.
  • Mikrodermabrázia diamantovým brúsnym kotúčom s odsávaním nadbytočných nečistôt a zrohovatených buniek na povrchu pokožky. Diamantová mikrodermabrázia je silnejší peeling s rozdielom peelingového krému a diamantového kotúča. Pri tejto procedúre sa odsávajú a zbrusujú zrohovatené bunky z pokožky i povrch komedónových zátok, čím sa umožňuje efektívnejšie dočistenie pleti ultrazvukom. Mikrodermabrázia nie je vhodná pre klientov, ktorí majú sklon k praskaniu cievok na tvári.
  • Ultrazvukové čistenie pleti – pri tomto spôsobe čistenia dochádza k dočisteniu a odstráneniu nadbytočného mazu, hnisu a nečistôt v otvorených póroch. Táto procedúra je efektívnejšia ako mechanické čistenie a nedráždi tak veľmi pokožku.
  • Aktívna hydratácia galvanickou žehličkou na pleť a zapracovanie hydratačného, liftingového a antiageingového séra. Galvanická žehlička pôsobí na spodné vrstvy pokožky a regeneruje a podporuje elastické a kolagénne vlákna za pomoci jednosmerného galvanického prúdu.
  • Zapracovanie vitamínového séra do pokožky ultrazvukom.
  • Záverečná maska sa nanáša podľa typu danej pleti.

Toto dermatokozmetické ošetrenie prebieha pod odborným dohľadom lekára.

FAQ:

Zákrok nie je vhodný pre pacientov s akútnym ochorením, aktívnym zápalom, pacientov s vážnymi autoimunitnými ochoreniami, s nevyrovnaným diabetom, pre pacientov so zlou zrážanlivosťou krvi, s aktívnym herpesom a pre tehotné a dojčiace ženy.

Clearskin plus by FRAIS

Dĺžka zákroku
cca 30 minút
Čas hojenia
Bez hojenia
Možnosť opakovania
Podľa potreby
Aktuálne akcie FRAIS

FRAIS C BOMB

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.