Košík
Menu
Akcia

FRAIS C BOMB

Muži Ženy

Chirurgický lifting stehien

Cena
od 1000 €

Výrazne ste schudli a ostala vám prevísajúca koža na stehnách? Alebo vám koža ovísa vekom? Riešením môže byť lifting stehien.

Chirurgický lifting je „výťah“ kože v akejkoľvek časti tela. Väčšinou sa robí lifting hornej alebo dolnej končatiny. Operáciou sa zredukuje množstvo kože, ktorá v oblasti prevísa. Skúsený chirurg zvolí také rezy, aby boli jazvy čo najmenej viditeľné. Povolená koža, kožné valy a záhyby v oblasti stehien môžu byť spôsobené vplyvom zníženia elasticity kože s pribúdajúcim vekom, ale aj vplyvom väčšej alebo rýchlej redukcie telesnej hmotnosti. Kožné prebytky obťažujú nielen esteticky, ale môžu spôsobovať problémy aj s hygienou a zapríčiniť vznik ekzému.

Výsledkom operácie sú hladšie a pevnejšie tvary a mladší vzhľad tela. Efekt liftingu stehien je zvyčajne dlhodobý, ak si pacient zachová stabilnú hmotnosť a kondíciu. Zákrok však nezastaví proces starnutia. Prejaví sa teda časom aj na ošetrenej pokožke.

Po zákroku sa odporúča šetriť sa 2 týždne a nosiť kompresívnu bielizeň 4 až 6 týždňov. 

UPOZORNENIE: U žien nie je možné zákrok vykonávať 3 dni pred menštruáciou, počas menštruácie a 3 dni po menštruácii.

Priebeh operácie, rekonvalescencia:

  1. Lekár po zakreslení problémových plôch realizuje výkon v celkovej anestézii.
  2. Chirurg vedie rez najčastejšie od slabín do potrebnej výšky vnútorného stehna.
  3. Lifting sa zvykne kombinovať aj s liposukciou.
  4. Po operácii je potrebné nosiť kompresívnu bielizeň 4-6 týždňov, dodržať šetrný režim 2 týždne. Plná fyzická záťaž sa odporúča po 4 týždňoch.

FAQ:

Do finanálnej ceny zákroku sa môže započítavať okrem ceny operačného výkonu aj predoperačné vyšetrenie, anestézia, kompresné prádlo a hospitalizácia. Pri tomto zákroku sa celková cena pohybuje okolo 1705,- €. 

Zákrok nie je vhodný pre pacientov s akútnym ochorením, aktívnym zápalom, pacientov s vážnymi autoimunitnými ochoreniami, s nevyrovnaným diabetom, pre pacientov so zlou zrážanlivosťou krvi, s aktívnym herpesom a pre tehotné a dojčiace ženy. 

Chirurgický lifting stehien

Dĺžka zákroku
1 hodina
Čas hojenia
Modriny a mierny opuch cca. 2 - 3 týždne
Možnosť opakovania
Trvalé riešenie
Cena
od 1000 €
Aktuálne akcie FRAIS

Výplň nasolabiálnych vrások

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.