Košík
Menu
Akcia

Zväčšenie poprsia - komplexný balík

Muži Ženy

Mastopexia

Cena
od 1650 €

Ak ste s veľkosťou poprsia spokojné, chýba vám však tvar alebo sú veľmi ovisnuté, práve pre vás je ideálna mastopexia, teda podvihnutie pŕs.

Mastopexia je pozdvihnutie pŕs so zredukovaním množstva kože na prsníku. Je ideálnym riešením pre tie, ktoré sú s veľkosťou spokojné, ale rôznymi vplyvmi sa im zmenil tvar, stratil objem alebo im prsia príliš ovisli. Pri operácii sa posunie bradavka a zredukuje sa množstvo kože. Výsledná jazva môže byť okolo bradavky, pod ňou alebo ako takzvaná kotva. Jazvy sú väčšie ako po augmentácii, teda zväčšení pŕs. Výsledkom je však vypnuté a zdvihnuté poprsie, vyššie postavené bradavky a celkový krajší vzhľad. Objem prsníka ostáva po operácii zachovaný. 

Šesť až osem týždňov je nutné nosiť elastickú podprsenku. Približne dva mesiace po operácii by ste sa nemali fyzicky namáhať, športovať a dvíhať ťažké veci.

UPOZORNENIE: Zákrok nie je možné 3 dni pred menšturáciou, počas menštruácie a 3 dni po menštruácii.

Priebeh operácie, rekonvalescencia:

  1. Zásadným predpokladom operácie je dobrý zdravotný stav, aby pacientka mohla absolvovať celkovú anestéziu. Všetky predoperačné vyšetrenia vám urobíme priamo na našej klinike v anestéziologickej ambulancii.
  2. Odstráni sa nadbytočná koža a samotná technika operácie sa vždy prispôsobuje individuálnym potrebám.
  3. Dôjde k posunutiu bradavky, smerom nahor. Jazvy sú umiestnené, okolo dvorca, alebo v podprsnej oblasti.
  4. Výsledkom sú vypnutejšie prsia, ich mladistvejší vzhľad a vyššie postavenie bradavky.

FAQ:

Do finanálnej ceny zákroku sa môže započítavať okrem ceny operačného výkonu aj predoperačné vyšetrenie, anestézia, kompresné prádlo a hospitalizácia. Pri tomto zákroku sa celková cena pohybuje okolo 2280,- €.

Zákrok nie je vhodný pre pacientov s akútnym ochorením, aktívnym zápalom, pacientov s vážnymi autoimunitnými ochoreniami, s nevyrovnaným diabetom, pre pacientov so zlou zrážanlivosťou krvi, s aktívnym herpesom a pre tehotné a dojčiace ženy.

Mastopexia

Dĺžka zákroku
2 hodiny
Čas hojenia
14 dní
Možnosť opakovania
Trvalé riešenie
Cena
od 1650 €
Aktuálne akcie FRAIS

FRAIS C BOMB

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.