Aktuálne akcie FRAIS

SUMMER BY FRAIS – osviežujúce hydratačné ošetrenie

 

 

Summer by FRAIS je letné osviežujúce kozmetické ošetrenie, ktoré v sebe zahŕňa hydratačnú a čistiacu zložku, vďaka ktorej dopraje vašej tvári chladivé osvieženie počas horúcich letných dní. Zároveň zbaví vašu pleť odumretých buniek a prečistí póry.

Postup ošetrenia:

 • Odlíčenie tváre pleťovým mliekom a čistiacou pleťovou vodou
 • Dermabrázia (odstránenie odumretých buniek)
 • Hydrocleaning (prečistenie pórov tlakom vody)
 • Zapracovanie výživného séra podľa typu pleti
 • Chladivá hydratačná maska
 • LED terapia
 • Kryomasáž tváre

Akcia platí do 31.8.2017
Cena v akcii  55€
(Pôvodná cena 75€)

MODELÁCIA PIER
kyselinou hyalurónovou

 

 

Na modelovanie tvaru pier sa využívajú najčastejšie injekčné implantáty na báze kyseliny hyalurónovej. Tieto sa využívajú aj na korekciu povädnutých, presušených „scvrknutých“ pier u starších osôb, alebo na zväčšenie a zvýraznenie pier u mladých žien. Kožnými implantátmi možno zvýrazniť vtiahnuté, nevýrazné pery.

Priebeh ošetrenia:

dôležité je, aby ste boli počas zákroku úplne zdraví a neužívali lieky spôsobujúce zvýšenú krvácavosť. Pred zákrokom je klientka podrobne oboznámená s jeho priebehom aj s možnými vedľajšími prejavmi. Je upozornená aj na možné komplikácie, preto treba striktne dodržiavať rady lekára.

Gél je vstrekovaný jemnou ihlou do kože v malých množstvách. Výsledok sa dostaví okamžite a má dlhodobo skrášľujúci účinok na vašu pokožku. Aplikácia je bezpečná. Injekcia je mierne bolestivá, preto sa zákrok vykonáva v lokálnom znecitlivení. Znecitlivenie sa môže previesť buď špeciálnym krémom, alebo injekčne. Hlavne oblasť pier a ich okolia je zvlášť bolestivá. Kyselina hyalurónová sa aplikuje vo forme priehľadného gélu tenkou ihlou do pier.  Zákrok trvá 20 až 30 minút a po jeho ukončení pretrváva mierny opuch a začervenanie. Zákrok si nevyžaduje hospitalizáciu, naši klientky odchádzajú hneď po zákroku domov. 

Po zákroku môže byť ošetrené miesto začervenelé, niekoľko hodín mierne opuchnuté, môže sa objaviť modrina v ošetrenej oblasti. Tieto prejavy nepovažujeme za komplikácie, ich trvanie je prechodného charakteru a za niekoľko hodín alebo do 3 dní ustupujú. Lekár si klientku zvyčajne zavolá na kontrolu o 2 týždne a môže sa výplň dopichnúť v prípade, ak sa celá dávka nespotrebovala. Po zákroku neodporúčame pobyt na slnku a v saune. Použitie make upu je tiež vhodné odložiť až na nasledujúci deň. Doba trvania efektu je individuálna, okolo 12 mesiacov, prípadne dlhšie.

Akcia platí do 31.8.2017
Cena v akcii  165€
(Pôvodná cena 215€)

PEDIKÚRA S GÉL-LAKOM
a masážou chodidiel

 

 

Do sandáliek patria upravené chodidlá! Pri pedikúre ich zbavíme zhrubnutej odumretej kože, ostriháme nechty, upravíme nechtové lôžko a ošetríme zarastajúce nechty. Na záver doprajeme nožičkám krátku relaxačnú masáž a na nechtíky nanesieme farebný gél-lak podľa vášho výberu.

Akcia platí do 31.8.2017
Cena v akcii  30€
(Pôvodná cena 40€)

1x ošetrenie FOX laserom na odstránenie mykózy na nechtoch za výhodnú cenu!

 

 

Trápia Vás škaredé alebo zhrubnuté nechty na nohách? Vyskúšali ste už všetko možné, no žiadna z možností nepriniesla požadovaný efekt? Trápi vás onychomykóza – pleseň na nechtoch?

Ak aj vy svoje nohy v lete skrývate kvôli škaredým, poškodeným, zhrubnutým a zažltnutým nechtom na nohách do uzatvorených topánok, máme pre vás konečné riešenie tohto, NIELEN, estetického, ale najmä zdravotného nedostatku!
Ako jedno z mála zariadení na Slovensku používame na liečbu onychomykózy na nechtoch revolučné laserové zariadenie FOX LASER.

Hlavné výhody liečby FOX Laserom:

 • TRVALÉ A JEDNODUCHÉ RIEŠENIE – Jediné 100% účinné riešenie liečby onychomykózy na nechtoch (nôh aj rúk)
 • ZABÍJA HUBY A NAPOMÁHA VYLIEČENIU NECHTU
 • PO ZNIČENÍ PLESNÍ VYRASTÁ ZDRAVÝ NECHT
 • NETREBA UŽÍVAŤ ANTIMYKOTIKÁ (LIEKY NA LIEČBU PLESNE – MYKÓZY)
 • Zákrok je rýchly a ambulantný
 • Efekt liečby je trvalý
 • Ošetrenie nevyžaduje lokálne znecitlivenie
 • Žiadne viditeľné rany a poškodenie nechtu a okolitej pokožky
 • Po zákroku nie je potrebná rekonvalescencia, pacient môže bez problémov odísť z Inštitútu a venovať sa ďalej svojim obvyklým činnostiam
 • Už na druhý deň po zákroku je možné nalakovať si nechty
 • Zákrok je bez zbytočnej dodatočnej liečby antimykotikami
 • Už nikdy viac plesnivé nechty na nohách!!

Ošetrenie špeciálnym FOX laserom, určeným na liečbu plesňových a mykotických ochorení nechtov, je založené na absorpcii laserového žiarenia cez postihnuté nechtové lôžko až do biologického tkaniva, v ktorom sa nachádzajú cieľové patogény. Tieto sú zničené špeciálnym laserovým lúčom, ktorý ich zničí a tým pádom zničí aj všetky plesňové a mykotické zárodky, ktoré by mohli ochorenie opätovne vyvolať.

Pacient počas zákroku pociťuje na ošetrovanom mieste teplo, ktoré spôsobuje práve laserové žiarenie. Toto teplo vyvoláva zahriatie bunečných štruktúr, poškodenie bunečných membrán a tým pádom je ďalší rast postihnutej bunky zastavený. Necht ani okolité tkanivo sa zákrokom nepoškodí. Efekt liečby je stály. Ošetrený a preliečený necht začne postupne z vyrastať, doba rastu nového nechtu môže byť však až jeden rok, v závislosti na individuálnych predispozíciách každého jedného pacienta.

Zákrok sa vykonáva ambulantne a zaberie Vám nanajvýš hodinku Vášho osobného, alebo pracovného času. Liečba môže byť jednorazová, no najmä pri onychomykózach väčšieho rozsahu (pokročilejšie štádia onychomykózy, príp. postihnutie viacerých nechtov) pre dosiahnutie požadovaného výsledku odporúčame tri sedenia v približne mesačných intervaloch.

Vzhľadom k tomu, že pleseň na nechtoch je nielen estetický, ale hlavne zdravotný problém, musí prvému ošetreniu FOX laserom predchádzať vstupná konzultácia u našej dermatologičky MUDr. Edity Kaiserovej. Poplatok za konzultáciu je 20 €, ktoré sa dodatočne odčítajú z ceny prvého ošetrenia.
Z hygienického hľadiska je pred každým ošetrením FOX laserom nutné absolvovať pedikúru. Cena je 25 €.

Cena v akcii  85€
(Pôvodná cena 160€)

VERNOSTNÝ PROGRAM FRAIS

Vo Vernostnom programe FRAIS vás odmeníme ošetrením podľa vášho výberu ZADARMO. V Lekárskej kozmetike FRAIS dostanete svoju vlastnú Vernostnú kartičku. Po každom ošetrení v Lekárskej kozmetike v hodnote 30€ a viac dostanete pečiatku a po deviatich ošetreniach dostanete posledné desiate ošetrenie zadarmo. Môžete si pritom vybrať z dvoch možností tú, ktorá vám viac vyhovuje. Buď Základnú pedikúru s lakovaním, alebo Čistenie pleti ultrazvukom.

Pre viac informácií a objednávky nám zavolajte na naše čísla  02 / 52 444 022 a 0911 108 741
alebo nám napíšte na info@frais.sk
Tešíme sa na vás!