Aktuálne akcie FRAIS

ODSTRÁNENIE MIMICKÝCH VRÁSOK BOTULOTOXÍNOM 16.5.2017

1 zóna 110 € ….. 90 €

2 zóny 170 € ….. 155 €

3 zóny 255 € ….. 240 €

Na zákrok sa môžete objednať na 02/ 52 444 022 alebo info@frais.sk. Tešíme sa na Vás!

Botox day

Spring by FRAIS
kozmetické ošetrenie

 

 

Konečne jarné oživenie a osvieženie pre Vašu tvár! Rozkvitnite do krásy vďaka špeciálnemu jarnému kozmetickému ošetreniu Spring by FRAIS, ktoré dodá Vašej pleti výživu a novú energiu.

Postup ošetrenia:

 • Odlíčenie tváre pleťovým mliekom a čistiacou pleťovou vodou
 • Krátke naparenie
 • Dermabrázia (odstránenie odumretých buniek)
 • Prečistenie pleti ultrazvukom
 • Zapracovanie výživného séra podľa typu pleti
 • Relaxačná a uvoľňujúca masáž tváre, krku a dekoltu
 • Pleťová maska a krém podľa typu pleti
 • LED terapia

Pre viac informácií a objednávky nás kontaktujte na  02 / 52 444 022 a 0911 108 741, alebo nám napíšte na info@frais.sk
Tešíme sa na vás!

spring

TRVALÉ ODSTRÁNENIE CHĹPKOV POMOCOU IPL EPILÁCIE
AKCIA 5+1

Bikini…………………….. 168 €   140 €

Bikini – Brazília………… 480 €   400 € 

Podpazušie ……………. 168 €   140 € 

Stehná ………………….. 540€   450 € 

Predkolenia …………….. 426€   355 € 

Celé dolné končatiny ….. 870€   725 € 

 

 

 

Akcia 5+1 je platná do 31.3.2017

Viac informácií o IPL epilácii nájdete tu

TRVALÉ ODSTRÁNENIE CHĹPKOV
IPL epilácia bikini zóny alebo podpazušia

 

 

IPL epilácia pracuje na princípe selektívnej fototermolýzy. Svetelný lúč prenikne ku korienku chĺpku (folikulu), reaguje s jeho farbivom a premenou svetelného žiarenia na tepelnú energiu dochádza k zahriatiu vlasového korienka na extrémne vysokú teplotu a jeho definitívnemu zničeniu.

Keďže vlasy aj chĺpky v priebehu svojho života prechádzajú určitými rastovými cyklami, pre úspešný výsledok epilácie je potrebné zasiahnuť vlas v jeho aktívnej rastovej fáze (anagéne), kedy obsahuje najviac farbiva. Počet – percento korienkov (folikulov) v aktívnej fáze je rôzne na jednotlivých častiach tela a do určitej miery individuálne. Ostatné korienky na danej časti tela sú v kľudovej fáze (telogéne).
Korienky v kľudovej fáze sa skôr či neskôr prebudia a začnú z nich rásť chlpy. Preto sú medzi jednotlivými epiláciami nutné dostatočne dlhé pauzy, priamo závislé od dĺžky kľudovej fázy na danej časti tela by sa maximálne množstvo chĺpkov dostalo do aktívnej fázy, stmavlo a mohlo byť zničené IPL svetelným lúčom.
Vo všeobecnosti je najvhodnejší čas na opakovanie zákroku doba, keď chlpy začínajú zase rásť. Táto fáza rastu korienkov (spiacich v čase predchádzajúcej epilácie) nastáva 3 – 8 týždňov po predchádzajúcom zákroku. 

Na IPL epiláciu je vhodná neopálená pokožka. Časti tela, ktoré môžu byť vystavené priamemu či nepriamemu slnečnému žiareniu je vhodné chrániť krémom s vyšším ochranným faktorom (50). Chĺpky nesmú byť epilované strojčekom ani akoukoľvek inou metódou, ktorá chĺpky vytrháva (minimálne 6 týždňov pred zákrokom). Chĺpky môžu byť holené žiletkou alebo zastrihávané nožničkami. V priemere je epiláciu potrebné zopakovať 5-8 krát, v 3 –4 týždňových intervaloch. Akékoľvek informácie o výsledkoch trvalej epilácie po jednom alebo dvoch zákrokoch nemôžu byť pravdivé ani objektívne. V nízkom percente prípadov, v závislosti na individuálnych vlastnostiach pokožky a ochlpenia môže byť počet potrebných opakovaní epilácie nižší alebo vyšší ako je priemer.
Vo väčšine prípadov je IPL epilácia laserom sprevádzaná miernou reakciou pokožky po zákroku. Mierne podráždenie pokožky môže pretrvávať niekoľkých hodín alebo až niekoľko dní. Po zákroku sa neodporúča opaľovanie minimálne po dobu 2 – 3 týždňov. Dôležité je tiež požívať krém s vysokým ochranným faktorom na epilované časti tela. 

IPL epilácia odstraňuje nežiaduce ochlpenie natrvalo. Avšak, vzhľadom k fyziológii chlpu (viď vyššie) a mnohým ďalším faktorom, ktoré ovplyvňujú rast chlpu (hormonálna nestabilita, endokrinologické poruchy, gynekologické ochorenia…) nemusia výsledky (vo veľmi nízkom percente prípadov) celkom presne korelovať s teóriou. Želaným výsledkom je trvalá redukcia nežiaduceho ochlpenia, teda trvalé zníženia počtu chĺpkov v danej oblasti a zmena ich kvality na jemné, svetlé chĺpky, ktoré už klient vníma ako esteticky nezávadné. 

Pacienti ktorí užívali retinoidy môžu IPL epiláciu použiť až pol roka po kúre retinoidmi.

Zákrok môže prebiehať nasledovnými spôsobmi:

 • Epilácia ihlou
 • Odstránenie chĺpkov laserom

Akcia platí do 30.4.2017
Cena v akcii  140€
(Pôvodná cena 168€)

IPL_bikini

REVITALIZÁCIA DEKOLTU ALEBO RÚK
pomocou kalcium hydroxyapatitu

 

 

Doprajte jarné omladenie vášmu dekoltu a rukám! Kalcium hydroxyapatit podporuje tvorbu a ukladanie kolagénu, ktorý v tele prirodzene vypĺňa mäkké tkanivá a revitalizuje ich. Vďaka tomu dodá mladistvý a svieži vzhľad s okamžitým a zároveň dlhotrvajúcim efektom. Cena zahŕňa podanie 1,25 ml materiálu vrátane injekčnej aplikácie.Akcia platí do 30.4.2017

Cena v akcii  210€
(Pôvodná cena 265€)

revitalizácia

HydraBeauty by FRAIS

 

 

Revolučné čistiace a omladzujúce dermatokozmetické ošetrenie pleti na princípe hydrodermabrázie (známe ako Hydrafacial).

Výrazne zlepšuje stav aknóznej pleti, pigmentových škvŕn, vrások, jazvičiek a širokých pórov. Toto ošetrenie je skutočným zázrakom súčasnosti. Nezanecháva žiadne fľaky ani začervenania a preto od nás odídete s výrazne krajšou pleťou, ako ste prišli. Môže ísť hneď do práce, na obchodné rokovanie alebo na rande s krásne čistou, vyliftovanou, hladkou a rozžiarenou pleťou.

Spája v sebe silu hĺbkového čistenia pleti podtlakom pri súčasnom kontinuálnom prietoku tekutiny.

Ide o revolučnú metódu, ktorá okrem excelentného vyčistenia pleti zároveň zlepšuje kvalitu pleti, odstraňuje farebné nerovnostirozjasňuje pleť a zaistí že ihneď po ošetrení je pleť žiarivá, hladká bez neželaných začervenaní a zápalov.

Pleť je počas celého ošetrenia napúšťaná antioxidantami,  AHA kyselinamiglukozamínmi a peptidmi. Nástavce, s ktorými je pleť ošetrovaná majú špirálovitý tvar, čo zaistí vír, ktorým sa ošetrujúce roztoky vpravia hlboko do pokožky a zároveň ihneď odsávajú nečistoty z pórov.

Postup ošetrenia:

 1. Odlíčenie pleti pleťovým mliekom čistiacou pleťovou vodou.
 2. Mikrodermabrázia – diamantovým brúsnym kotúčom s odsávaním nadbytočných nečistôt a zrohovatených buniek na povrchu pokožky. Pri tejto procedúre sa odsávajú a zbrusujú zrohovatené bunky z pokožky i povrch komedónových zátok.
 3. Čistenie a exfoliácia – odstránenie odumretých buniek.
  Pleť je jemným podtlakom vťahovaná do záhybov nástavca a jemne mechanicky obrusovaná. Súčasne je do pokožky vpravovaný roztok s glukozamínmi, kyselinou mliečnou a ureou, ktoré pleť zmäkčujú.
 4. Extrakcia – bezbolestná automatická extrakcia obsahu kožných pórov s následným vpravením roztoku kyseliny salicylovej pre dokonalé prečistenie pórov.
 5. Omladenie, hydratácia a ochrana – neinvazívne hĺbkové vpravenie roztoku kyseliny hyalúronovej, peptidového komplexu a extraktu z aloe vera do pleti. Tento záverečný krok je nadštandardnou súčasťou ošetrenia, ktorá zaistí hydratačný a nutričný efekt do hĺbky pleti.
  Peptidy (rh-oligopeptid-1, Palmitoyl Tripeptid–1, Palmitoyl Tetrapeptid-7 a Tripeptid-1)
  – vyhladzujú vrásky
  – stimulujú tvorbu kolagénu
  Kyselina hyalúronová
  – zaisťuje dlhodobú hydratáciu
  – zlepšuje elasticitu pleti
  Extrakt z aloe vera
  – je významný svojim bohatým nutričný obsahom
  – má ukľudňujúci a protizápalový účinok
  – je bohatý na vitamíny A, C, D, E, B12, omega mastné kyseliny, aminokyseliny, selén, kalcium a samotný aleoín a aloesín
  – roztok je obohatený o extrakt z portulaky, ktorý má okrem iného aj protizápalový, antibakteriálny a antiiritačný účinok, čo je dôležité pre pacientov s citlivou pleťou.
 6. Elektroporácia – jedná sa o pôsobenie elektrických impulzov, ktoré sú schopné preniknúť cez vrchnú vrstvu pokožky a ďalej do bunkovej membrány, kde vytvoria tkz. kanáliky. Elektroporáciou sa dostávajú účinné kozmetické látky priamo tam, kam kde je to najviac potrebné. Súčasne dochádza pôsobením elektrického impulzu ku stimulácii lymfy, tonizácia svalstva, a vpravenie aktívnych látok priamo do dermis. Taktiež zlepšuje aktívne dodávanie kyslíka do buniek, čo zlepšuje celkový metabolizmus pokožky.
 7. Upokojujúca maska podľa typu pleti.

Akcia platí do 30.4.2017
Cena v akcii  70€
(Pôvodná cena 88€)

HydraBeauty

VERNOSTNÝ PROGRAM FRAIS

Vo Vernostnom programe FRAIS vás odmeníme ošetrením podľa vášho výberu ZADARMO. V Lekárskej kozmetike FRAIS dostanete svoju vlastnú Vernostnú kartičku. Po každom ošetrení v Lekárskej kozmetike v hodnote 30€ a viac dostanete pečiatku a po deviatich ošetreniach dostanete posledné desiate ošetrenie zadarmo. Môžete si pritom vybrať z dvoch možností tú, ktorá vám viac vyhovuje. Buď Základnú pedikúru s lakovaním, alebo Čistenie pleti ultrazvukom.

Pre viac informácií a objednávky nám zavolajte na naše čísla  02 / 52 444 022 a 0911 108 741
alebo nám napíšte na info@frais.sk
Tešíme sa na vás!