Aktuálne akcie FRAIS

Hydratácia pleti
pomocou MEZOTERAPIE

 

 

Je ďalšou rýchlou metódou na regeneráciu kože. Pri tomto ošetrení sa do pokožky jemnými vpichmi aplikujú vitamíny alebo kyselina hyalurónová . Táto zmes kožu hydratuje a omladzuje.

Ako prebieha zákrok?

Po dezinfekci povrchu kože lekár jemnými vpichmi aplikuje do pokožky kyselinu hyalurónovú čistú alebo v kombinácii s vitamínmi. Kyselina hyalurónová je najsilnejšia hydratačná látka v organizme. Aplikuje sa na tvár, krk a dekolt. Tieto látky sa vstrebávajú postupne do hlbších vrstiev kože a zlepšujú jej hydratáciu. Koža je prejasnenejšia, vyhladenejšia a odolnejšia voči starnutiu. Zákrok sa doporučuje opakovať 5 krát v 10-14 dňových intervaloch. Na udržiavanie jedenkrát do mesiaca. Ak sa aplikuje čistá kyselina hyalurónová stačí jeden zákrok za pol roka.

Pozor novinka!
Výplňový materiál je možné aplikovať manuálne alebo pomocou prístroja Vital Injector. Ide o úžasnú novinku v oblasti estetickej medicíny. Počas zákroku sa k pokožke prikladá „pištoľ“, ktorá ju pod tlakom nasaje. Následne sa z nej vysunie 5 ihličiek (hĺbka penetrácie 0 – 5 mm), prostredníctvom ktorých do pokožky prenikne kyselina hyalurónová. Vital Injector ako jediný umožňuje celoplošnú hydratáciu, nakoľko je výplňový materiál rozložený rovnomerne. Dochádza tak k minimalizácii rizika vzniku modrín.

Ako dlho vydrží?

Mezolift patrí medzi povrchovejšie omladzovacie metódy, preto vydrží kratšie iba pol roka, ak sa neudržiava mesačnou aplikáciou. Ošetrenie je vhodné aj na rýchle zlepšenie pleti pred slávnostnou príležitosťou. Treba však aplikovať 3-4 dni skôr pretože pleť môže byť mierne začervenalá. Nedoporučuje sa ísť do solária, sauny, kúpeľa a na slnko 5-7 dní.

Pre koho je zákrok určený?

Pre suchú pleť bez jasu a zároveň aj pre zrelšiu pleť .

Akcia platí do 30.6.2017
Cena v akcii  130€
(Pôvodná cena 160€)

Hĺbkové čistenie pleti HydraBeauty

 

 

Revolučné čistiace a omladzujúce dermatokozmetické ošetrenie pleti na princípe hydrodermabrázie (známe ako Hydrafacial).

Výrazne zlepšuje stav aknóznej pleti, pigmentových škvŕn, vrások, jazvičiek a širokých pórov. Toto ošetrenie je skutočným zázrakom súčasnosti. Nezanecháva žiadne fľaky ani začervenania a preto od nás odídete s výrazne krajšou pleťou, ako ste prišli. Môže ísť hneď do práce, na obchodné rokovanie alebo na rande s krásne čistou, vyliftovanou, hladkou a rozžiarenou pleťou.

Spája v sebe silu hĺbkového čistenia pleti podtlakom pri súčasnom kontinuálnom prietoku tekutiny.

Ide o revolučnú metódu, ktorá okrem excelentného vyčistenia pleti zároveň zlepšuje kvalitu pleti, odstraňuje farebné nerovnosti, rozjasňuje pleť a zaistí že ihneď po ošetrení je pleť žiarivá, hladká bez neželaných začervenaní a zápalov.

Pleť je počas celého ošetrenia napúšťaná antioxidantami,  AHA kyselinami, glukozamínmi a peptidmi. Nástavce, s ktorými je pleť ošetrovaná majú špirálovitý tvar, čo zaistí vír, ktorým sa ošetrujúce roztoky vpravia hlboko do pokožky a zároveň ihneď odsávajú nečistoty z pórov.

Postup ošetrenia:

 1. Odlíčenie pleti pleťovým mliekom a čistiacou pleťovou vodou.
 2. Mikrodermabrázia – diamantovým brúsnym kotúčom s odsávaním nadbytočných nečistôt a zrohovatených buniek na povrchu pokožky. Pri tejto procedúre sa odsávajú a zbrusujú zrohovatené bunky z pokožky i povrch komedónových zátok.
 3. Čistenie a exfoliácia – odstránenie odumretých buniek.
  Pleť je jemným podtlakom vťahovaná do záhybov nástavca a jemne mechanicky obrusovaná. Súčasne je do pokožky vpravovaný roztok s glukozamínmi, kyselinou mliečnou a ureou, ktoré pleť zmäkčujú.
 4. Extrakcia – bezbolestná automatická extrakcia obsahu kožných pórov s následným vpravením roztoku kyseliny salicylovej pre dokonalé prečistenie pórov.
 5. Omladenie, hydratácia a ochrana – neinvazívne hĺbkové vpravenie roztoku kyseliny hyalúronovej, peptidového komplexu a extraktu z aloe vera do pleti. Tento záverečný krok je nadštandardnou súčasťou ošetrenia, ktorá zaistí hydratačný a nutričný efekt do hĺbky pleti.
  Peptidy (rh-oligopeptid-1, Palmitoyl Tripeptid–1, Palmitoyl Tetrapeptid-7 a Tripeptid-1)
  – vyhladzujú vrásky
  – stimulujú tvorbu kolagénu
  Kyselina hyalúronová
  – zaisťuje dlhodobú hydratáciu
  – zlepšuje elasticitu pleti
  Extrakt z aloe vera
  – je významný svojim bohatým nutričný obsahom
  – má ukľudňujúci a protizápalový účinok
  – je bohatý na vitamíny A, C, D, E, B12, omega mastné kyseliny, aminokyseliny, selén, kalcium a samotný aleoín a aloesín
  – roztok je obohatený o extrakt z portulaky, ktorý má okrem iného aj protizápalový, antibakteriálny a antiiritačný účinok, čo je dôležité pre pacientov s citlivou pleťou.
 6. Elektroporácia – jedná sa o pôsobenie elektrických impulzov, ktoré sú schopné preniknúť cez vrchnú vrstvu pokožky a ďalej do bunkovej membrány, kde vytvoria tkz. kanáliky. Elektroporáciou sa dostávajú účinné kozmetické látky priamo tam, kam kde je to najviac potrebné. Súčasne dochádza pôsobením elektrického impulzu ku stimulácii lymfy, tonizácia svalstva, a vpravenie aktívnych látok priamo do dermis. Taktiež zlepšuje aktívne dodávanie kyslíka do buniek, čo zlepšuje celkový metabolizmus pokožky.
 7. Upokojujúca maska podľa typu pleti.

Akcia platí do 30.6.2017
Cena v akcii  70€
(Pôvodná cena 80€)

STOP úniku moču

 

 

Spontánny únik moču môže byť v letných mesiacoch veľmi nepríjemný. Vďaka laserovému ošetreniu špeciálnym vaginálnym laserom Fotona sa zbavíte inkontinencie rýchlo, bezpečne a bezbolestne. Ošetrenie trvá 15 – 20 minút, prebieha ambulantne a nemá žiadne vedľajšie účinky.

Viac informácii tu.

Akcia platí do 30.6.2017
Cena v akcii  300€
(Pôvodná cena 380€)

Odstránenie potenia BOTULOTOXÍNOM

 

 

 •  Botulotoxín je nervový jed (neurotoxín), ktorý v mieste vpichu blokuje svalové nervy, čím znemožňuje svalové kontrakcie (prácu svalov).
 • Druhým účinkom botulotoxínu je blokovanie činnosti potných žliaz, čo má za následok výrazné zníženie tvorby potu.

Tieto účinky botulotoxínu ho predurčujú na liečbu rôznych neurologických a očných ochorení, ako aj v estetickej dermatológii na odstraňovanie vrások a na korekciu nežiadúceho potenia na dlaniach, stupajach a v podpazuší.

Botulotoxín sa nesmie podávať tehotným a dojčiacim ženám, pri užívaní amynoglykozidových antibiotík a pri ochorení myastenia gravis.

Pri aplikácii do podpazuší a dlaní pretrváva jeho efekt 6-10 mesiacov.
Po zákroku potenie zostáva, ale iba v primeranej miere.
Botulotoxín totiž blokuje iba tzv. ekkrinné potné žľazy, kým apokrinné neovplyvňuje. Týchto je však minimálne množstvo.

Ako prebieha zákrok?

Najskôr sa vykoná jódový test.
Podpazušia, oblasť triesiel, dlaní alebo stupají sa potrie jódom a posypeme škrobom.
V miestach, kde sa zmes jódu a škrobu dostane do kontaktu s potom, dôjde zreteľnému sčerneniu.
Do týchto lokalít sa jemnými vpichmi aplikuje botulotoxín.
Po ošetrení sa po dobu 24 hodín neodporúča miesta vpichu zmáčať.
O dva týždne je treba vykonať kontrolu účinnosti ošetrenia (táto je už zahrnutá v cene zákroku).

Akcia platí do 30.6.2017
Cena v akcii  250€
(Pôvodná cena 300€)

PEDIKÚRA S LAKOVANÍM NECHTOV

 

 

Základná pedikúra pozostáva z kúpeľa nôh, ostrihania a úpravy nechtov,  vyčistenie nechtu, zatlačenie kožtičky okolo nechtu, úprava nechtového lôžka, ošetrenia zarastajúcich nechtov, odstránenie zhrubnutej odumretej kože chodidiel a na záver doprajeme nohám krátku masáž. Podľa potreby ďalej vykonávame ošetrenie pľuzgierov a odstránenie kurích ôk. Na záver nalakujeme nechty gél-lakom.

Akcia platí do 30.6.2017
Cena v akcii  30€
(Pôvodná cena 40€)

1x ošetrenie FOX laserom na odstránenie mykózy na nechtoch za výhodnú cenu!

 

 

Trápia Vás škaredé alebo zhrubnuté nechty na nohách? Vyskúšali ste už všetko možné, no žiadna z možností nepriniesla požadovaný efekt? Trápi vás onychomykóza – pleseň na nechtoch?

Ak aj vy svoje nohy v lete skrývate kvôli škaredým, poškodeným, zhrubnutým a zažltnutým nechtom na nohách do uzatvorených topánok, máme pre vás konečné riešenie tohto, NIELEN, estetického, ale najmä zdravotného nedostatku!
Ako jedno z mála zariadení na Slovensku používame na liečbu onychomykózy na nechtoch revolučné laserové zariadenie FOX LASER.

Hlavné výhody liečby FOX Laserom:

 • TRVALÉ A JEDNODUCHÉ RIEŠENIE – Jediné 100% účinné riešenie liečby onychomykózy na nechtoch (nôh aj rúk)
 • ZABÍJA HUBY A NAPOMÁHA VYLIEČENIU NECHTU
 • PO ZNIČENÍ PLESNÍ VYRASTÁ ZDRAVÝ NECHT
 • NETREBA UŽÍVAŤ ANTIMYKOTIKÁ (LIEKY NA LIEČBU PLESNE – MYKÓZY)
 • Zákrok je rýchly a ambulantný
 • Efekt liečby je trvalý
 • Ošetrenie nevyžaduje lokálne znecitlivenie
 • Žiadne viditeľné rany a poškodenie nechtu a okolitej pokožky
 • Po zákroku nie je potrebná rekonvalescencia, pacient môže bez problémov odísť z Inštitútu a venovať sa ďalej svojim obvyklým činnostiam
 • Už na druhý deň po zákroku je možné nalakovať si nechty
 • Zákrok je bez zbytočnej dodatočnej liečby antimykotikami
 • Už nikdy viac plesnivé nechty na nohách!!

Ošetrenie špeciálnym FOX laserom, určeným na liečbu plesňových a mykotických ochorení nechtov, je založené na absorpcii laserového žiarenia cez postihnuté nechtové lôžko až do biologického tkaniva, v ktorom sa nachádzajú cieľové patogény. Tieto sú zničené špeciálnym laserovým lúčom, ktorý ich zničí a tým pádom zničí aj všetky plesňové a mykotické zárodky, ktoré by mohli ochorenie opätovne vyvolať.

Pacient počas zákroku pociťuje na ošetrovanom mieste teplo, ktoré spôsobuje práve laserové žiarenie. Toto teplo vyvoláva zahriatie bunečných štruktúr, poškodenie bunečných membrán a tým pádom je ďalší rast postihnutej bunky zastavený. Necht ani okolité tkanivo sa zákrokom nepoškodí. Efekt liečby je stály. Ošetrený a preliečený necht začne postupne z vyrastať, doba rastu nového nechtu môže byť však až jeden rok, v závislosti na individuálnych predispozíciách každého jedného pacienta.

Zákrok sa vykonáva ambulantne a zaberie Vám nanajvýš hodinku Vášho osobného, alebo pracovného času. Liečba môže byť jednorazová, no najmä pri onychomykózach väčšieho rozsahu (pokročilejšie štádia onychomykózy, príp. postihnutie viacerých nechtov) pre dosiahnutie požadovaného výsledku odporúčame tri sedenia v približne mesačných intervaloch.

Vzhľadom k tomu, že pleseň na nechtoch je nielen estetický, ale hlavne zdravotný problém, musí prvému ošetreniu FOX laserom predchádzať vstupná konzultácia u našej dermatologičky MUDr. Edity Kaiserovej. Poplatok za konzultáciu je 20 €, ktoré sa dodatočne odčítajú z ceny prvého ošetrenia.
Z hygienického hľadiska je pred každým ošetrením FOX laserom nutné absolvovať pedikúru. Cena je 25 €.

Cena v akcii  85€
(Pôvodná cena 160€)

VERNOSTNÝ PROGRAM FRAIS

Vo Vernostnom programe FRAIS vás odmeníme ošetrením podľa vášho výberu ZADARMO. V Lekárskej kozmetike FRAIS dostanete svoju vlastnú Vernostnú kartičku. Po každom ošetrení v Lekárskej kozmetike v hodnote 30€ a viac dostanete pečiatku a po deviatich ošetreniach dostanete posledné desiate ošetrenie zadarmo. Môžete si pritom vybrať z dvoch možností tú, ktorá vám viac vyhovuje. Buď Základnú pedikúru s lakovaním, alebo Čistenie pleti ultrazvukom.

Pre viac informácií a objednávky nám zavolajte na naše čísla  02 / 52 444 022 a 0911 108 741
alebo nám napíšte na info@frais.sk
Tešíme sa na vás!