Košík
Menu
Akcia

Modelácia brady alebo líc

Muži Ženy
Akcie

Aktuálne akcie FRAIS

Platí do: 18.12.2020

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY

Prichádza obdobie na ktoré všetci celý rok čakáme. Tento rok asi trojnásobne viac ako inokedy. Máme za sebou všetci náročný rok a po náročnom roku si určite zaslúžime vytúžený oddych. A čo darovať blízkym? Čas. Čas je to najdôležitejšie čo máme, preto venujte vašim blízkym čas iba pre nich vo forme darčekovej poukážky a my sa o ich relax a oddych postaráme.
Nenaháňajte sa za darčekmi osobne, naše poukážky si viete zakúpiť aj na našom e-shope, kde si tiež viete jednoducho personalizovať venovanie aj sumu. Poukážku vám doručíme v digitálnej forme, alebo poštou, záleží len na vás.

Navyše s kupónom STASTNEAVESELE dostanete zľavu -5%
Platí do: 24.12.2020

Modelácia a zväčšovanie pier

Krásne plné zmyselné pery, dotvarovanie nerovností na perách alebo iných nedostatkov. Žiadne kačacie ústa, pri ktorých sa vám budú smiať. Teraz v skvelej adventnej akcii

z pôvodnej ceny 240€
175€
Platí do: 24.12.2020

Modelácia brady alebo líc

Dodajte svojim líčkam krásny mladistvý a svieži vzhľad tváre, alebo si vymodelujte bradu do želaného efektu. Pokiaľ je vaša brada veľmi malá, vpadnutá, prípadne plochá, dokážeme vám jej tvar vymodelovať podľa vášho želania. Adventná akcia vám pomôže ušetriť až 40€

z pôvodnej ceny 240€
200€
Platí do: 24.12.2020

Konturing sánky

Táto metóda napomáha modelovať a spevňovať kontúry tváre. Výsledok je viditeľný ihneď po aplikácii. Teraz môžete ušetriť až 200€.

z pôvodnej ceny 800€
600€
Platí do: 24.12.2020

Baby Botox - odstránenie jemných vrások

Baby botox - znamená aplikáciu nižších dávok botulotoxínu do požadovaných oblastí. Výsledkom je prirodzený mladistvý vzhľad tváre bez vrások za súčasného zachovania mimiky a emócii v tvári. Baby botox dáva pacientom možnosť výberu – efektívnu prevenciu pred vznikom trvalých, statických vrások. Používa sa na pozdvihnutie tvaru obočia, pre dosiahnutie mladistvého vzhľadu, zmäkčuje záhyby alebo jemné vrásky na lícach, medzi nosom a ústami, odstraňuje pokrčenú bradu a dokáže ovplyvniť zjemnenie záhybov na krku.

adventná cena
60€
Platí do: 24.12.2020

Botox zdvihnutie kútikov

Poklesnuté kútiky úst menia výraz tváre. Ak sa s tým nechcete zmieriť, existuje niekoľko druhov ošetrení, ktoré vám môžu pomôcť.

adventná cena
75€
Platí do: 24.12.2020

Dracula terapia

Krvné doštičky sú najdôležitejšie bunky v procese hojenia rán, ktoré vedú k tvorbe kolagénu. Aktivácia doštičiek uvoľňuje veľké množstvo rastových faktorov. Tieto rastové faktory stimulujú fibroblasty a aktivujú tvorbu kolagénu. Výsledkom je pevnejšia a plnšia pokožka bez vrások. Užite si teraz adventnú akciu a ušetrite

z pôvodnej ceny 160€
130€
Platí do: 31.12.2020

Aplikácia botulotoxínu

Trápia vás vrásky v okolí očí alebo inej zóne? Pomôžte si botulotoxínom! Zbavte sa mimických vrások a zažiarte hladšou pokožkou vďaka BOTULOTOXÍNU! Poukážky na aplikáciu botulotoxínu si teraz môžete zakúpiť za zvýhodnenú cenu. Jedna poukážka platí na 1 zónu. Platí pri kúpe od troch poukážok.

z pôvodnej ceny 110 €
95 €
Platí do: 31.12.2020

Hĺbkové čistenie pleti ultrazvukom 3+1

Doprajte si hĺbkové čistenie pleti ultrazvukom. Vašu pleť rozžiari a naštartuje. Teraz v akcii 3+1 ušetríte 60 €. Platí na 60 minútové ošetrenie.

3+1
180 €
Platí do: 31.12.2020

Augmentácia - komplexný balík

Chcete mať v lete o jeden problém menej? Jednoducho hodiť svoje komplexy za hlavu? Teraz je ten správny čas na zväčšenie pŕs! Uvedená cena je za komplexný balíček služieb a augmentáciu pŕs bez ďalších skrytých poplatkov. Cena zahŕňa konzultácie s plastickým chirurgom, interné predoperačné vyšetrenie, operáciu vrátane anestézy, prirodzené anatomické implantáty, starostlivosť po zákroku, kompresné prádlo a v prípade potreby aj hospitalizáciu.

z pôvodnej ceny 3 240 €
2 997 €
Platí do: 31.12.2020

Balíček 3+1 zadarmo na liftingovo - detoxikačné ošetrenie tváre

Doprajte si štyri sedenia za cenu troch a ušetrite 40€. Lifting tváre je hĺbková, manuálna a vyhladzovacia masáž, ktorá stimuluje svaly tváre, odstraňuje napätie, redukuje vrásky a napína pokožku. Spôsobuje vypnutie pokožky, jej lepšie prekrvenie a odplavenie splodín látkového metabolizmu.

Špeciálna cena
3+1 zadarmo
Platí do: 31.12.2020

Liečba mykózy FOX laserom + 30 minútová pedikúra

Máte na svojich nechtoch, najmä na nohách, zažltnuté až hnedé časti, zhrubnutia či poškodenia? Pravdepodobne na nich máte pleseň. Dá sa jej rýchlo zbaviť pomocou FOX lasera.
Z hygienického hľadiska je pred každým ošetrením FOX laserom nutné absolvovať pedikúru. Pripravili sme pre vás balík FOX laser + 30 min pedikúra za 90 € ušetríte tak až 20 €. Zľava platí pri kúpe 3 ošetrení.

z pôvodnej ceny 110 €
90 €
Platí do: 31.12.2020

Chemický peeling balíček siedmych sedení

Zjemní, farebne zjednotí a zlepší celkový vzhľad pokožky.
Chemický peeling je procedúra, pri ktorej dochádza k zmenšeniu pórov, zmierneniu mastenia a tým aj prevencii tvorby akné. Teraz za výhodnú cenu, ušetríte tak až 100 €! Pri kúpe balíka siedmych sedení máte dve procedúry zadarmo.

z pôvodnej ceny 343 €
243 €
Platí do: 31.12.2020

Frakčná ihličková RF 2+1 za ½

Najlepší nástroj pre dokonalé spevnenie kože. Princípom ošetrenia je transport precízne kontrolovanej tepelnej energie do požadovanej hĺbky v podkoží.
Doprajte si teraz toto skvelé ošetrenie v akciovom balíku: pri kúpe troch ošetrení dostanete tretie ošetrenie za polovicu!

z pôvodnej ceny 660 €
550 €
Platí do: 31.12.2020

Carbon Peel 3+1 zadarmo 480€ namiesto 640€

Carbon Peel je tvárové ošetrenie, ktoré využíva revolučnú liečbu laserom. Toto ošetrenie je rýchle, úplne bezbolestné a jeho najväčšia výhoda je okamžite hladká pleť bez začervenania. Jeseň je najlepším obdobím na očistu tváre. Využite akciu 2+1 na toto revolučné ošetrenie.

z pôvodnej ceny 640 €
480 €

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.