Košík
Menu
Akcia

Dracula terapia

Muži Ženy
O nás

Spájame starostlivosť o zdravie a krásu

Sme tu len pre Vás

Inštitút Zdravia a Krásy FRAIS je unikátnym spojením komplexu služieb v jednom zariadení podľa úspešného modelu v USA, v ktorom sa spája starostlivosť o zdravie so starostlivosťou o krásu v súlade s trendmi anti-agingovej medicíny. V našom špeciálnom zariadení sa zameriavame na skrášľovanie, omladzovanie a liečbu bolesti. Sme vybavení najmodernejšími prístrojmi poskytujúcimi špičkovú starostlivosť v oblasti laserovej dermatológie, estetickej medicíny, plastickej chirurgie, liečby bolesti a starostlivosti o celé telo.

Odporúčam kliniku Frais. Majú najlepšieho plastického chirurga! Doktor Dziuban je vynikajúci odborník a veľmi mi pomohol. Ak hľadáte kliniku s ľudským prístupom a milými ľuďmi od recepčnej až po lekára, tak určite Frais ❤️
Natália
Maximálna spokojnosť s touto klinikou a aj personálom. Veľmi pekne ďakujem celému tímu za starostlivosť pred, počas a aj po operácii a najmä MUDr. Dziubanovi, ktorý je veľký odborník. Odporúčam všetkými desiatimi a neľutujem svoj výber kliniky.
Viktória
O väčších prsiach som snívala už od puberty - túžila som si dať konečne šaty s výstrihom. Môj sen sa splnil.
Veronika
Zmena mi dodala novú životnú energiu a takisto sebavedomie. Už mnoho kamarátok sa ma pýtalo, ako som dokázala tak rýchlo omladnúť.
Beáta
Mnohé dievčatá majú komplexy z menšieho poprsia, no často sú nerozhodné, alebo sa to boja riešiť. Ja neľutujem.
Simona

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.