Košík
Menu
Akcia

Odstránenie tetovania Q-Switch

Muži Ženy

Testikulárne implantáty

Cena
1450 €, vrátanie ceny implantátu

Stratu jedného alebo oboch semenníkov v dôsledku choroby alebo vrodenej vady dokáže esteticky nahradiť protéza - testikulárny implantát.

Strata jedného alebo oboch semenníkov následkom rakoviny alebo traumy môže byť pre mužských pacientov veľkým problémom, pretože rakovina semenníkov postihuje zvyčajne mladých mužov vo veku 15 až 35 rokov, veľmi výnimočne starších mužov. Testikulárny implantát môže byť použitý ako náhrada chýbajúceho semenníka z estetických príčin. Ďalšie indikácie, ktoré si môžu vyžadovať testikulárny implantát, sú vrodená vada v zmysle chýbajúceho semenníka alebo deformita, ktorá si vyžaduje nápravu.

Testikulárne implantáty sú permanentnými anatomicky tvarovanými protézami, ktoré sa používajú pri nedostatočne vyvinutých alebo chýbajúcich semenníkoch. Majú prirodzený vajcovitý tvar a sú dostupné vo viacerých veľkostiach a objemoch s hladkým alebo zdrsneným povrchom. Tieto implantáty tvorí obal, ktorý je plnený silikónovým gélom. Použitý silikón je dostatočne kohezívny, takže implantát vyzerá presvedčivo a nepohybuje sa v puzdre preň vytvorenom. Zdrsnený povrch znižuje riziko vzniku kapsulárnej kontraktúty.

Priebeh operácie, rekonvalescencia:

  1. Výkon prebieha v celkovej anestézii. Veľmi príjemnou novinkou pre našich klientov je využívanie najnovších postupov a prípravkov v anestézii, vďaka ktorým pacientom umožňujeme už v priebehu 2-3 hodín po ukončení operácie odísť so sprievodom do domácej starostlivosti. V niektorých prípadoch sa môže odporučiť 1 denná hospitalizácia v našom zariadení.
  2. Všetky predoperačné vyšetrenia vykonávame výhradne v našom zariadení.
  3. Z krátkeho rezu v oblasti triesla, po preparácií a vytvorení priestoru implantujeme za sterilných podmienok testikulárny implantát a fixujeme ho tak, aby jeho poloha v miešku pôsobila prirodzene. Následne uzatvoríme ranu stehmi.

FAQ:

Zákrok nie je vhodný pre pacientov s akútnym ochorením, aktívnym zápalom, pacientov s vážnymi autoimunitnými ochoreniami, s nevyrovnaným diabetom, pre pacientov so zlou zrážanlivosťou krvi, s aktívnym herpesom. 

Testikulárne implantáty

Dĺžka zákroku
1 hodina
Čas hojenia
14 dní
Možnosť opakovania
Trvalé riešenie
Cena
1450 €, vrátanie ceny implantátu
Aktuálne akcie FRAIS

Zväčšenie poprsia - komplexný balík

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.