Košík
Menu
Akcia

Výplň nasolabiálnych vrások

Muži Ženy

Operácia čela - brow lift

Cena
od 750 €

Operácia čela sa vykonáva dvoma spôsobmi.

Pomocou operácie čela alebo špeciálne zavedených nití sa dosiahne omladený výraz tváre. Plastická operácia čela je zákrok, pri ktorom sa koža čela vypína a pozdvihuje ovisnuté obočie pomocou odstránenia prebytkov tkaniva – kože, úpravy svalovej hmoty a vypnutím kože. Zákrok sa vykonáva v celkovej anestézii.

Špeciálne zavedené nite zasa zdvihnú obočie, čo vytvorí mladší a sviežejší výraz tváre. Na zmiernenie vrások na čele na používajú dva druhy nití. Hladké, ktoré nastimulujú tkanivo a cog nite, ktoré nadvihnú obočie. Pomocou tenkej ihly sa nite aplikujú priamo pod vrásku, kedy očakávame nastimulovanie tkaniva a jemné vypnutie. Dochádza k novotvorbe kolagénu a približne do mesiaca človek vidí, že koža je v lepšej kondícii. Ideálne je spojenie nití, botoxu a kyseliny hyalurónovej podľa toho, ako vám to odporučí odborník. Zákrok sa vykonáva v lokálnej anestézii bez potreby hospitalizácie.

Priebeh operácie, rekonvalescencia:

  1. V prípade plastickej operácie operačný zákrok čela prebieha v celkovej anestézii. Chirurg urobí malé rezy vo vlasovej časti tváre, natiahne a odstráni prebytočnú kožu. Tým lekár pokožku čela vypne a pozdvihne ovisnuté obočie.
  2. V prípade aplikácie nití zákrok začína nanesením anestetického krému alebo aplikáciou lokálnej anestézie. Za aseptických podmienok sa tenkou ihlou naaplikujú nite do tých oblastí, ktoré chceme korigovať.

FAQ:

Do finanálnej ceny zákroku sa môže započítavať okrem ceny operačného výkonu aj predoperačné vyšetrenie. Pri tomto zákroku sa celková cena pohybuje okolo 870,- €.

Zákrok nie je vhodný pre pacientov s akútnym ochorením, aktívnym zápalom, pacientov s vážnymi autoimunitnými ochoreniami, s nevyrovnaným diabetom, pre pacientov so zlou zrážanlivosťou krvi, s aktívnym herpesom a pre tehotné a dojčiace ženy.

Operácia čela - brow lift

Dĺžka zákroku
Podľa typu zákroku
Čas hojenia
Podľa typu zákroku
Možnosť opakovania
Podľa typu zákroku
Cena
od 750 €
Aktuálne akcie FRAIS

Vitamínová liečba - vysokodávkovým vitamínom C

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.