Košík
Menu
Akcia

Dermatovenerologická konzultácia onychomykózy + balík 4 ošetrení Fox laserom

Muži Ženy

Intraorálna - bukálna masáž

Cena
40

Táto technika dokáže uvoľniť napätie z čeľuste, ale bola už pomenovaná aj ako „prírodný lifting“ pre svoj efekt zdvíhania a tvarovania. 

Intraorálna alebo „bukálna“ masáž zahŕňa terapeuta, ktorý pomocou prstov v rukavici stláča, hladí a masíruje svaly a tkanivá z úst. „ Buccal “sa stal populárnym ako pojem na popísanie intraorálnej práce, ale v skutočnosti ide o názov svalu, ktorý drží veľa napätia a je preto miestom na ktoré zameriavame. Hlavným faktorom pri bukálnej masáži je uvoľnenie svalového napätia, pretože väčšina z nás má v tejto oblasti sklon k stresu (napr. fajčiarske vrásky, vrásky hnevu a pod...)

Keď odstránite napätie a stres zo svalového tkaniva a stimulujete lymfatický systém, umožní to svalom zmäknúť. Oslobodenie svalov dodáva objem a navracia späť elasticitu. Keď pracujete na tvári, venujete sa všetkým svalom, ale máte tiež možnosť pracovať pod nimi. Je to intenzívnejšie, ale tiež efektívnejšie; zvyšuje sa tým krvný obeh, čo znamená viac kyslíka. Ten pomáha pleť nielen rozžiariť, ale najmä pomáha svalom pracovať správne. Tiež zvyšuje produkciu kolagénu.

 

FAQ:

Zameriavame sa na oblasť čeľustí a lícnych svalov, ale tiež v mieste pod lícnymi kosťami, kde sedí napätie a opuchy. Práce na lymfatických uzlinách okolo úst a pier umožňujú tiež lepšie omladenie buniek a mäkšie svaly horných pier, ktoré zlepšujú línie starnutia. Masážou týchto oblastí uvoľňujeme tiež akýkoľvek emočný stres, ktorý v tejto oblasti zadržiavame (hnev, smiech, nervozita...). 

Rovnako ako pri masáži tela citlivosť na dotyk závisí od množstva napätia, ktoré svaly držia, a od toho, ako terapeut podľa toho prispôsobí svoj tlak. Ak žena prejde liečebným procesom, jej telo sa upokojí. 

Masáž sa robí maximálne 10-15 minút. Odporúčame ju kombinovať s iným kozmetickým ošetrením.

Pre všetky ženy od 35 rokov, ktoré pociťujú na svojej tvári únavu a potrebujú svoju pleť vypnúť. Taktiež je masáž vhodná pri procese chudnutia, aby pokožka nestratila elasticitu.

Intraorálna - bukálna masáž

Dĺžka zákroku
10-15 minút
Čas hojenia
Možnosť opakovania
Drobné rozdiely v tvári je možné vidieť ihneď. Aby ste však videli skutočný rozdiel v kontúrach tváre, tak odporúčame jedno až dve sedenia týždenne počas ôsmich až 10 týždňov. Následne opakujte aspoň raz mesačne pre dlhodobé udržanie efektu.
Cena
40
Aktuálne akcie FRAIS

SUN KISSED

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.