Košík
Menu
Akcia

Carbon Peel 3+1 zadarmo 480€ namiesto 640€

Muži Ženy
Ošetrenia by FRAIS

LPG endermológia tela

Cena
5x ošetrenie 175€ 10x ošetrenie 300€ Overal 25€

LPG Endermológia je procedúra schválená austrálskou vládnou agentúrou TGA /Therapeutic goods Administration/ za použitia Cellu M6 Keymodule. Bola schválená aj Federálnym úradom Spojených štátov pre potraviny a lieky /FDA/, ktorá schvaľuje nové lieky a liečebné metódy. LPG Systems bola prvou organizáciou svojho druhu, ktorá tento prestížny certifikát získala. LPG Cellu M6 je zároveň prvým a jediným zariadením na svete, ktoré je FDA certifikované pre terapeutické ošetrenia, tzv. lymfodrenáže (lymfatické masáže).  Patrí medzi najúčinnejšiu liečbu celulitídy. Táto metóda je určená na ošetrenie patologických zmien spojivového tkaniva. Je jedinou technikou, ktorou je možné uvoľniť tuk uložený pod vrchnou vrstvou pokožky, ktorá sa nedá odstrániť cvičením, diétou, ani liposukciou.

Masážna hlavica má špeciálne valčeky, ktoré pôsobia na pokožku. Vďaka prvému valčeku sa vákuovou vlnou vytvára kožný záhyb, druhý valček ho narovnáva naspäť. Prístroj umožňuje kontinuálne kontrolovať tlak, aj vďaka tomu terapeut vie zohľadňovať pocity klienta. Jemné stláčanie, sanie a krúženie po pokožke prístrojom stimuluje žilový a lymfatický systém tak, že vyplavuje toxíny. Ošetrením sa stimuluje tvorba kolagénu a elastínu, pleť pôsobí mladistvejšie a zdravšie. Ošetrenie takisto vyhladzuje povrch pokožky, je jemnejšia, „pomarančová koža“ mizne.

VYUŽITIE LPG

 • formovanie postavy
 • odstraňovanie celulitídy (všetky stupne)
 • zoštíhlenie
 • popôrodné ošetrenie (voľná, povolená koža)
 • pre-exercise (zahriatie svalov pred tréningom)
 • post-exercise (Rekonvalescencie, strečing)
 • relaxácia
 • anti-stress masáže
 • program pre unavené nohy
 • pooperačné ošetrenie (opuchy, fibróza)
 • ošetrenie sa odporúča na umocnenie a doladenie efektu po liposukcii

Toto ošetrenie vyrieši problém pretrvávajúceho tuku, celulitídy, uvoľnenej a ochabnutej pokožky. Lipomasáž je vďaka regulovateľnému podtlaku veľmi príjemná metóda ako docieliť krásnu a štíhlu postavu.

Efekt sa dostaví po minimálne piatich sedeniach. Samozrejme záleží od pokožky. Najefektívnejšie je absolvovať lipomasáž 2-3 x týždenne v priebehu dvoch mesiacoch, následne postačuje absolvovať sedenia aspoň 1-2x mesačne.

UPOZORNENIE: ošetrenie neodporúčame pri poškodenej alebo zapálenej pokožke, akútne zápaly (plesne, herpesy) spálenej pokožka od slnenia alebo popálenia, otvorených ranách, chrastách, užívaní antibiotík, pri poruchách koagulácie a pri zrážanlivosti krvi sa odporúča konzultácia s lekárom, kŕčových žilách, žilových zápaloch, v tehotenstve, šestonedelí, kožného ochorenia, ekzém, po očkovaní.

Je veľmi dôležité dodržiavať pitný režim pred ošetrením kvôli lepšej viditeľnosti efektu.

FAQ:

Endermológia je procedúra schválená austrálskou vládnonou agentúrou TGA (Therapeutic Goods Administration), vytvorená LPG za použitia Cellu M6 keymodule, ktorá dočasne, no zároveň efektívne redukuje výskyt celulitídy a objem tela v problematických oblastiach.

Áno, potvrdzujú to mnohé klinické štúdie v Európe aj v USA. Metóda LPG Endermologie bola schválená napríklad Federálnym úradom Spojených štátov pre potraviny a lieky (US Food and Drug Administration, FDA). FDA je mimoriadne prísna a uznávaná organizácia, ktorá schvaľuje a registruje nové lieky a liečebné metódy.

Sedenie trvá 35 minút. Hlavný dôraz kladieme na ošetrenie problematických partií, ale musí byť ošetrené celé telo, aby sa stimulovala hlavná cirkulácia a aby sa vyplavili toxické látky.

S možnosťou meniť intenzitu ošetrenia vďaka technológii prístroja, nebudete cítiť bolesť. Ošetrenie je neinvazívne, relaxačné, nezahŕňa lekárske procedúry ani použitie chemických látok.

 

Počas ošetrenia budete mať na sebe overal, ktorý sa používa počas celej kúry. Overal sa používa kvôli hygiene, pocitu intimity a bezbolestnému ošetreniu. Overal je spoplatnený sumou 25 EUR, avšak ostáva vám a môžete si ho nosiť so sebou na každé ošetrenie. V prípade, že máte vlastný overal, nemusíte si zakúpiť nový. 

U každého klietna sa výsledky trochu líšia, ale dá sa povedať, že výsledky sú u každého určite viditeľné po minimálne piatich ošetreniach. Pre silnejší efekt a podporu lymfatického systému odporúčame 10 ošetrení v priebehu max dvoch mesiacoch (2-3 x týždenne), následne postačuje pre udržanie želaného efektu absolvovať sedenie aspoň 1x v týždni.

 

Ak klient nezlepší svoj celkový životný štýl, vlákna sa opäť dostanú do stavu pred absolvovaním ošetrenia. Pravidelné cvičenie, vyvážená strava a 1-2 ošetrenia mesačne pomôže udržať dosiahnuté želané výsledky.

 

Ideálne je, keď sa zmení celkový životný štýl. Takisto ako keď sa ideme dať ostrihať – ku kaderníkovi chodievame pravidelne a okrem toho, o vlasy sa staráme aj doma, rovnako sa musíme starať aj o celulitídu, lebo inak sa znova vráti. Takže určite odporúčame používať aj podporné látky proti celulitíde. Netreba zabúdať na dodržiavanie pitného režimu. 

Jediný neželaný efekt môže byť krvná podliatina u ľudí, ktorí majú veľmi jemnú pokožku. Ale je tam množstvo pozitívnych postranných účinkov, ako napríklad ustúpenie bolesti svalov, zmiernenie stuhnutých častí tela, pocit omladenia a relaxácie.

Endermológia je neinvazívne ošetrenie a zlepšuje kvalitu spojivového tkaniva. Liposukcia je invazívna metóda, zameraná na odstránenie hlbokého tuku z konkrétnej oblasti. Lekári často odporúčajú endermologické ošetrenia po liposukcii, pretože hojenie je rýchlejšie a dostane tkanivo skôr do kondície.

 

Ošetrenia by FRAIS

LPG endermológia tela

Dĺžka zákroku
35 min
Čas hojenia
Možnosť opakovania
2-3x týždenne
Cena
5x ošetrenie 175€ 10x ošetrenie 300€ Overal 25€
Aktuálne akcie FRAIS

Carbon Peel 3+1 zadarmo 480€ namiesto 640€

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.