Objednajte sa ešte dnes! Zavolajte: 02 / 52 444 022|info@frais.sk

Novinky vo FRAIS

Novinky vo FRAIS 2018-06-18T15:50:49+00:00

Bezplatná konzultácia u MUDr. Martina Dziubana
Zväčšenie prsníkov 

 

 UTOROK 6.2.2018

 

Využite jedinečnú šancu bezplatnej vstupnej konzultácie so skúseným plastickým chirurgom s viac než 20-ročnou praxou. Každá dáma, ktorá sa rozhodne pre operáciu, získa od nás poukaz na zľavu 300 € na zväčšenie prsníkov implantátmi Motiva.

Na konzultáciu je potrebné objednať sa vopred na 02/ 52 444 022, 0911 108 741 alebo info@frais.sk

 TEŠÍME SA NA VÁS!

Poukaz na zlavu 300 €_upraveny

 

 

Vianočný darček pre jednu z vás!
Zväčšenie prsníkov implantátmi Motiva 

 

Šťastnou majiteľkou nového SEXI DEKOLTU sa stáva:

SIMONA ŠTULAJTEROVÁ 

TBH

GRATULUJEME A ŽELÁME KRÁSNE VIANOCE!

Vianočný darček pre jednu z vás!
Zväčšenie prsníkov implantátmi Motiva 

Hľadáme šarmantnú ženu/dámu/slečnu, ktorá nie je spokojná so svojím dekoltom a rozhodla sa zmeniť to!

Prsia sú odjakživa považované za symbol ženskosti. Nie každá z nás ale dostala do vienka božský dekolt ako Venuša. Okrem toho sa ženské prsia menia počas života, napríklad vplyvom dojčenia strácajú objem a pôvodný tvar.

Krásne prsia dodajú sebavedomie každej žene a teraz má jedna z vás úžasnú šancu získať ich úplne zdarma!

Stačí, ak nám do 18.12. pošleš na motiva@frais.sk svoje meno, tel. číslo, fotografiu tváre a dekoltu bez spodného prádla. Samozrejme nezabudni uviesť, čo by si vylepšila na svojich prsníkoch. Možno práve TY si tento rok nájdeš pod stromčekom nový SEXI DEKOLT!

NEBOJÍŠ SA ZVEREJNIŤ SVOJ PRÍBEH NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH? MÁŠ NA FACEBOOKU A INSTAGRAME STOVKY PRIATEĽOV? V TOM PRÍPADE MÁŠ VEĽKÚ ŠANCU, ŽE VYBERIEME PRÁVE TEBA!

Meno šťastnej majiteľky SEXI DEKOLTU zverejníme 24.12. na našich sociálnych sieťach.

Dni otvorených dverí – 13. a 14. november 2017
Oslávte s nami 9. narodeniny!

Pozývame Vás na oslavu 9. narodenín Inštitútu zdravia a krásy FRAIS. Tento rok sme pre Vás opäť pripravili 2 dni plné darčekov, prekvapení a výhodných ponúk.

  PONDELOK 13.11.2017

– zľava 20% na všetky estetické zákroky

 – zľava 20% na všetky kozmetické ošetrenia

 – zľava 20% na permanentný make-up (microblading, tetovanie pier)

    UTOROK 14.11.2017

 – bezplatné celotelové vyšetrenie znamienok

 – bezplatná konzultácia s plastickým chirurgom

 – zľava 20% na všetky kozmetické ošetrenia

 – zľava 20% na permanentný make-up (microblading, tetovanie pier)

Na všetky ošetrenia, zákroky a konzultácie je nutné objednať sa vopred. Viac informácií Vám radi poskytneme na:
02/ 52 444 022, 0911 108 741 alebo info@frais.sk.

DOD 2017

Permanentný make-up
Plne kolorované pery

Permanentný make-up je jednoduché a pohodlné riešenie pre všetky ženy, ktoré si želajú byť stále upravené. Tetovanie plne kolorovaných pier spočíva v aplikácii pigmentov pod kožu do hĺby 0,3 – 0,6 mm špeciálnym tetovacím prístrojom.

Priebeh zákroku: 

Tetovanie pier sa vykonáva v lokálnom znecitlivení anestetickým krémom. Pred samotným zákrokom prebieha prípravná fáza, kedy sa predkreslí želaný tvar. Podľa tónu pleti vám naša kozmetička rada poradí vhodný farebný odtieň práve pre vás. Všetky farby, s ktorými pracujeme, obsahujú organické a anorganické pigmenty, vďaka čomu sú pery žiarivé. Celý zákrok trvá 90 – 120 minút. Bezprostredne po ňom môžu byť pery opuchnuté a začervenané, tento opuch ale úplne vymizne do 48 hodín.

Pigment sa usádza v koži zhruba 3 týždne a efekt tetovania vydrží 12 – 18 mesiacov. Pre dokonalý efekt farebnosti a tvaru pier odporúčame po 4-6 týždňoch podstúpiť kontrolnú korekciu.

V prípade častých herpetických infekcií je nutné poskytnúť túto informáciu pri objednaní sa na zákrok. Náš lekár vás odborne vyšetrí a predpíše liek s obsahom aciclovira, ktorý je vysoko účinný proti herpesom.

Rekonvalescencia:

Hojenie pier trvá 6-7 dní, po tejto dobe sa z tetovaných miest zlúpne vrchná vrstva a cez pigmentovanú časť narastie nová kožička, čím je výsledná farba tetovania svetlejšia a prirodzenejšia.
Počas 14 dní od tetovania neodporúčame vystavovať pery priamemu slnku ani navštíviť solárium alebo saunu. Na tetované miesto by sa nemal nepoužívať žiadny make-up ani rúž minimálne 10 dní resp. až do zahojenia jazvičiek. Pri nedodržaní týchto pokynov sa klietka vystavuje riziku vzniku neželaných farebných odlišností v aplikovanej oblasti.

Kontraindikácie:

Tetovanie nie je možné robiť pri akútnom herpese, kožných alergiách a autoimúnnych ochoreniach. Rovnako nie je vhodné realizovať zákrok u tehotných a dojčiacich žien. Klientka musí byť samozrejme plnoletá.

Pre viac informácií a objednávky nás kontaktujte na 02 / 52 444 022 a 0911 108 741, alebo nám napíšte na info@frais.sk
Tešíme sa na vás!

HĽADÁME  TVÁR  FRAIS

tvar_SUT3_1200x900 (1)

Hľadáme 3 šarmantné a prirodzene krásne dámy vo veku od 18 do XX rokov, ktoré sa stanú tvárami našej kliniky. Ak túžiš ukázať svoju krásu na billboardoch, v lifestylových magazínoch a online tituloch, pošli čo najskôr fotografiu tváre a postavy na tvar@frais.sk

Určite nezabudni uviesť, prečo by si sa TVÁROU FRAIS mala stať práve TY!

 TEŠÍME SA NA TVOJE FOTKY …

dod-export

 

 

Microblading

je metóda semi-permanentného rysovania obočia. Farba sa aplikuje do bazálnej membrány oddeľujúcej epidermis od dermis.

Popis:

Oproti klasickému tetovaniu strojčekom je obočie vytetovane microbladingom jemne a preto vyzerá mäkko a dokonale prirodzene.

Farba sa aplikuje prostredníctvom sterilnej micro čepieľky vyrobenej z nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je určená len na jedno použitie. Pri samotnom zákroku sa môže vyskytnúť minimálne množstvo krvácania.

Pri tejto metóde sa používajú výlučne prírodne farby, ktoré sa používajú pri permanentnom make-upe.

Trvanlivosť:

Pokiaľ ide o trvanlivosť farby, treba spomenúť , že je ovplyvnená viacerými vplyvmi (mastná pokožka, keratóza, seboroická dermatitída). Trvanlivosť microbladingu je cca 1 rokJeden mesiac od zákroku treba obočie dokorigovat. Microblading sa môže aplikovať 3 krát do roka.

Zákrok sa nevykonáva na oblasť znamienok a jaziev.

Obočie po microbladingu je počas prvých 7 dni o 10-15%  hustejšie a o 40% tmavšie. Skutočný konečný výsledok je možné vidieť o 10 dni.

m1

Pre viac informácií kliknite tu alebo nám zavolajte na naše čísla 02 / 52 444 022 a 0911 108 741
alebo nám napíšte na info@frais.sk
Tešíme sa na vás!

HydroClean Basic by FRAIS – úžasná NOVINKA!! Vaše ideálne riešenie na LETO!

Revolučné čistiace a omladzujúce dermatokozmetické ošetrenie pleti na princípe hydrodermabrázie (známe ako Hydrafacial) špeciálne určené pre vaše letné dni.

V lete sa naša pokožka mastí, znečisťuje potom, prachom a skrášľujúcimi prípravkami na pleť najviac. Po ošetrení na pokožke nezostávajú žiadne začervenané miesta, fľaky a preto môžete ísť okamžite na business stretnutia, spoločenskú akciu či do práce s krásne čistou, vyliftovanou, hladkou a rozžiarenou pleťou.

HydroCealn Basic, je bez pridaných AHA kyselín a bez pridaných peptidov. Využíva vortexovú hlavicu, ktorá pracuje so silou vody, v ktorej je špeciálny roztok obohatený čistiacimi látkami. Hĺbkové čistenie pleti zmäkčuje pokožku, vyčistí póry a zároveň tvár zbaví nečistôt. Súčasťou tohto ošetrenia je dermabrázia, ktorou sa koža zbaví prebytočných, starých častí a buniek.

Ide o revolučnú metódu určenú špeciálne pre letné mesiace, ktorá okrem excelentného vyčistenia pleti zároveň zlepšuje kvalitu pleti, odstraňuje farebné nerovnostirozjasňuje pleť a zaistí že ihneď po ošetrení je pleť žiarivá, hladká bez neželaných začervenaní a zápalov.

Postup ošetrenia:

 1. Odlíčenie pleti a vákuová lymfatická drenáž destilovanou a čistiacou pleťovou vodou v trvaní (5 min)
 2. Čistenie a exfoliácia – odstránenie odumretých buniek.
  Pleť je jemným podtlakom vťahovaná do záhybov nástavca a jemne mechanicky obrusovaná. Súčasne je do pokožky vpravovaný roztok s glukozamínmi, kyselinou mliečnou a ureou, ktoré pleť zmäkčujú.
  (8 min)
 3. Extrakcia – bezbolestná automatická extrakcia obsahu kožných pórov s následným vpravením roztoku kyseliny salicylovej pre dokonalé prečistenie pórov. (5 min)
 4. Omladenie, hydratácia a ochrana
  Extrakt z aloe vera
  – je významný svojim bohatým nutričný obsahom
  – má upokojujúci a protizápalový účinok
  – je bohatý na vitamíny A, C, D, E, B12, omega mastné kyseliny, aminokyseliny, selén, kalcium a samotný aleoín a aloesín
  – roztok je obohatený o extrakt z portulaky, ktorý má okrem iného aj protizápalový, antibakteriálny a antiiritačný účinok, čo je dôležité pre pacientov s citlivou pleťou. (10 min)
 5. LED svetelná liečba – záverečná stimulácia kože červeným svetlom vedie k zvýšenej tvorbe kolagénu a k omladeniu pleti. Pre aknóznu pleť je k dispozícii modré svetlo s protizápalovým a antibakteriálnym efektom. (10 min – optimálne počas kroku 5), čím sa predlžuje čas ošetrenia
 6. Záverečný krém podľa typu pleti.

Frekvencia ošetrenia, môže byť každé dva týždne, pre značnú záťaž pokožky v letných mesiacoch.
Uvádzacia Cena ošetrenia je príjemných:  24,90 €

V prípade záujmu je možné doplniť:

7. Hĺbkové prečistenie pleti ultrazvukom za doplatok 10 €
8. Chemický peeling, ktorý pomáha k dočisteniu pleti, zmäkčí mazové zátky, vyrovnáva farebný tón pleti, odstraňuje pigmentácie, zjemňuje vrásky a lieči akné. K dispozícii sú roztoky 9% kyselina glykolová, 30% kyselina glykolová a kyselina salicylová. Vďaka nízkej koncentrácii a špeciálnej technike je ošetrenie vhodné aj pre citlivú pleť. ( 5 min). Doplatok je 10 €.

Cheerful female with fresh clear skin, white background.

Pre viac informácií kliknite tu alebo nám zavolajte na naše čísla 02 / 52 444 022 a 0911 108 741
alebo nám napíšte na info@frais.sk
Tešíme sa na vás!

Dlhodobé, prirodzené zväčšenie pier Boca niťami 

Chcete dosiahnuť dlhodobé zväčšenie pier? Alebo vyriešiť  prípadnú asymetriu pery?
Boca vám prináša riešenie. Dlhodobé a výrazné zväčšenie pier prostredníctvom vstrebateľného vlákna vyrobeného z kaprolaktonu.

2015-09-23_112428  2015-09-23_112446

Popis

Boca patrí do skupiny šijacích materiálov značky Happy Lift™, ktoré sú charakteristické svojou spoľahlivosťou, bezpečnosťou a funkčnosťou. Ide o sterilné vstrebateľné vlákno s divergentnými tŕňmi, ktoré umožňuje dlhotrvajúce zväčšenie pier a korekciu celej perorálnej oblasti. V porovnaní s tradičnými výplňami pier je trvanlivejšie, efekt vydrží až 3 roky. Boca sa predávajú po celom svete a jej účinky a bezpečnosť boli preukázané mnohými lekármi. Na Slovensku sú BOCA dostupné len u nás v Inštitúte zdravia a krásy FRAIS.

Účinky

 • Zväčšenie pier
 • Remodelácia pier
 • Odstránenie fajčiarskych vrások
 • Zdvihnutie kútikov úst

Výhody

 • Jednoduchá a rýchla aplikácia
 • Dlhodobý efekt (3 roky)
 • Bezpečný materiál
 • Bez nežiadúcich účinkov
 • Lokálna anestézia
 • Krátka rekonvalescencia
 • Ambulantné zavedenie

 BOCA ZUZKA 1M 2

Pre viac informácií kliknite tu alebo nám zavolajte na naše čísla 02 / 52 444 022 a 0911 108 741
alebo nám napíšte na info@frais.sk
Tešíme sa na vás!

HydroClean by FRAIS – úžasná NOVINKA pre pleť!

Revolučné čistiace a omladzujúce dermatokozmetické ošetrenie pleti na princípe hydrodermabrázie (známe ako Hydrafacial).

Výrazne zlepšuje stav aknóznej pleti, pigmentových škvŕn, vrások, jazvičiek a širokých pórov. Toto ošetrenie je skutočným zázrakom súčasnosti. Nezanecháva žiadne fľaky ani začervenania a preto od nás odídete s výrazne krajšou pleťou, ako ste prišli. Môže ísť hneď do práce, na obchodné rokovanie alebo na rande s krásne čistou, vyliftovanou, hladkou a rozžiarenou pleťou.

Spája v sebe silu hĺbkového čistenia pleti podtlakom pri súčasnom kontinuálnom prietoku tekutiny.

Ide o revolučnú metódu, ktorá okrem excelentného vyčistenia pleti zároveň zlepšuje kvalitu pleti, odstraňuje farebné nerovnosti, rozjasňuje pleť a zaistí že ihneď po ošetrení je pleť žiarivá, hladká bez neželaných začervenaní a zápalov.

Pleť je počas celého ošetrenia napúšťaná antioxidantami, AHA kyselinami, glukozamínmi a peptidmi. Nástavce, s ktorými je pleť ošetrovaná majú špirálovitý tvar, čo zaistí vír, ktorým sa ošetrujúce roztoky vpravia hlboko do pokožky a zároveň ihneď odsávajú nečistoty z pórov.

Postup ošetrenia:

 1. Odlíčenie pleti a vákuová lymfatická drenáž destilovanou a čistiacou pleťovou vodou v trvaní (5 min)
 2. Čistenie a exfoliácia – odstránenie odumretých buniek.
  Pleť je jemným podtlakom vťahovaná do záhybov nástavca a jemne mechanicky obrusovaná. Súčasne je do pokožky vpravovaný roztok s glukozamínmi, kyselinou mliečnou a ureou, ktoré pleť zmäkčujú.
  (8 min)
 3. Extrakcia – bezbolestná automatická extrakcia obsahu kožných pórov s následným vpravením roztoku kyseliny salicylovej pre dokonalé prečistenie pórov. (5 min)
 4. Omladenie, hydratácia a ochrana – neinvazívne hĺbkové vpravenie roztoku kyseliny hyalúronovej, peptidového komplexu a extraktu z aloe vera do pleti. Tento záverečný krok je nadštandardnou súčasťou ošetrenia, ktorá zaistí hydratačný a nutričný efekt do hĺbky pleti.
  Peptidy (rh-oligopeptid-1, Palmitoyl Tripeptid–1, Palmitoyl Tetrapeptid-7 a Tripeptid-1)
  – vyhladzujú vrásky
  – stimulujú tvorbu kolagénu
  Kyselina hyalúronová
  – zaisťuje dlhodobú hydratáciu
  – zlepšuje elasticitu pleti
  Extrakt z aloe vera
  – je významný svojim bohatým nutričný obsahom
  – má ukľudňujúci a protizápalový účinok
  – je bohatý na vitamíny A, C, D, E, B12, omega mastné kyseliny, aminokyseliny, selén, kalcium a samotný aleoín a aloesín
  – roztok je obohatený o extrakt z portulaky, ktorý má okrem iného aj protizápalový, antibakteriálny a antiiritačný účinok, čo je dôležité pre pacientov s citlivou pleťou. (10 min)
 5. LED svetelná liečba – záverečná stimulácia kože červeným svetlom vedie k zvýšenej tvorbe kolagénu a k omladeniu pleti. Pre aknóznu pleť je k dispozícii modré svetlo s protizápalovým a antibakteriálnym efektom. (10 min – optimálne počas kroku 5)
 6. Záverečný krém podľa typu pleti

Akcia platí od 1.7. do 31.8. 2015
Cena v akcii 40 €
(Pôvodná cena 60 €)

V prípade záujmu je možné doplniť:
7. Hĺbkové prečistenie pleti ultrazvukom za doplatok 10 €
8. Chemický peeling, ktorý pomáha k dočisteniu pleti, zmäkčí mazové zátky, vyrovnáva farebný tón pleti, odstraňuje pigmentácie, zjemňuje vrásky a lieči akné. K dispozícii sú roztoky 9% kyselina glykolová, 30% kyselina glykolová a kyselina salicylová. Vďaka nízkej koncentrácii a špeciálnej technike je ošetrenie vhodné aj pre citlivú pleť. ( 5 min). Doplatok je 10 €.

HYDROCLEAN BY FRAIS 1

GOLD TREATMENT by FRAIS

Všetky chceme byť na plese krásne a celé žiariť. Ponúkame vám exkluzívne ošetrenie zlatom – GOLD TREATMENT by FRAIS, ktoré je ako stvorené na plesovú sezónu. Spája v sebe niekoľko účinných omladzujúcich techník,
ktorých výsledkom je rozžiarená, krásne vypnutá a svieža pleť hodná kráľovnej plesu.
Doprajte si u nás toto výnimočné skrášľujúce ošetrenie!

goldleaf_masque01

Omladenie kože SKIN BOOSTER by FRAIS

Jedná sa o inovatívne anti-aging ošetrenie zamerané na hĺbkovú regeneráciu pleti. Hydratuje a omladzuje pleť zvnútra. Starnutím koža stráca svoju kvalitu, dochádza k úbytku kolagénových a elastínových vlákien, koža sa stáva suchšou, hrubšou, málo elastickou. Tam, kde už bežné kozmetické produkty nestačia prichádza na rad ošetrenie Skin boosterom -monofázickou stabilizovanou kyselinou hyalúronovou obohatenou o antioxidanty.

Ošetrenie  pomocou SKINBOOSTERS 

Ošetrenie obnovuje hydratáciu vďaka vysokej koncentrácii kyseliny hyalúronovej odstraňuje drobné vrásky, zvyšuje elasticitu kože a zlepšuje štruktúru pleti. Antioxidanty bránia predčasnému starnutiu pleti. Ošetrenie sa využíva k omladeniu tváre, krku, dekoltu alebo rúk. Výsledkom ošetrenia je jemnejšia, hladšia a rozžiarená pleť.

Skinbooster je možné využiť na úpravu kože s jazvami po akné. Ošetrenie je vykonávame v lokálnom znecitlivení anestetickým krémom. Účinná láka sa do pokožky vpraví injekčne pomocou ultra tenkých ihličiek. Ošetrenie pleti Skin boosterom sa využíva aj v kombinácii s inými omladzujúcimi ošetreniami (chemické peelingy, mezoterapia, rádiofrekvenčný lifting) za účelom zlepšenia celkového efektu.

Odporúčané sú tri ošetrenia v intervale tri týždne. Udržiavacia dávka 1 x za pol roka.

1551650_754802744601716_2384990694704698593_n

Click edit button to change this text.

Click edit button to change this text.

Click edit button to change this text.

Click edit button to change this text.

Použitie cookies: Zatvorením tejto správy súhlasíte s používaním cookies, avšak cookies môžete kedykoľvek vypnúť. Viac informácii

Vezmite prosím na vedomie, že ak zakážete cookies, niektoré časti stránok nebudú správne fungovať.

Zavrieť