Košík
Menu
Akcia

DEŇ UČITEĽOV

Muži Ženy
Akcie

Aktuálne akcie FRAIS

Platí do: 30.04.2021

Vitamínová liečba - vysokodávkovým vitamínom C

Vitamín C má úlohu nielen v prevencii mnohých ochorení, ale má aj významný liečebný potenciál (viď. sekcia BLOG). Využite preto v tomto období zníženej imunity a šíriacich sa vírusov akciu na aplikáciu vysoko dávkového vitamínu C - 7,5g v infúzii:
1 dávka VITAMIN C 150 ml 50€
5 dávok VITAMIN C 150 ml (podané počas 4 – 6 týždňov): 220€
10 dávok VITAMIN C 150 ml (podané počas 4 – 6 týždňov): 410€

možnosť ušetriť od 30-90€
Platí do: 31.05.2021

Augmentácia - komplexný balík

Chcete mať v lete o jeden problém menej? Jednoducho hodiť svoje komplexy za hlavu? Teraz je ten správny čas na zväčšenie pŕs! Uvedená cena je za komplexný balíček služieb a augmentáciu pŕs bez ďalších skrytých poplatkov. Cena zahŕňa konzultácie s plastickým chirurgom, interné predoperačné vyšetrenie, operáciu vrátane anestézy, prirodzené anatomické implantáty, starostlivosť po zákroku, kompresné prádlo a v prípade potreby aj hospitalizáciu.

z pôvodnej ceny 3240€
2997€
Platí do: 30.04.2021

SUN KISSED

Nechajte svoju tvár rozžiariť s balíkom sun kissed. Balík obsahuje botox aplikovaný do oblasti očí a decentné zvýraznenie pier technikou russian lips s 0,5 ml kyseliny hyalurónovej. Niet lepšej prípravy na jar ako zvodný pohľad a šťavnaté pery.

450€
335€
Platí do: 30.04.2021

FRAIS EYES

Botox + kyselina hyalurónová. Žiarivo zvodný pohľad na počkanie. Aplikácia botulotoxínu do vrások vonkajších kútikov očí a 0,5 ml kyseliny hyalurónovej do oblasti kruhov pod očami.
Ponúkané služby v akciovom balíčku platia pre jednu osobu pri jednej návšteve, resp. v rámci jedného termínu ošetrenia/zákroku.

z pôvodnej ceny 350€
255€
Platí do: 30.04.2021

Liečba vypadávania vlasov - trichologické vyšetrenie + konzultácia zdarma

Ide o vyšetrenie, ktoré sa realizuje za pomoci digitálneho videodermatoskopa FotoFinder. Po odobratí kompletnej anamnézy lekárom nasleduje realizovanie presne zadefinovaných snímkov kapilícia. Tie sú následne vyhodnotené lekárom v spolupráci s medzinárodným trichoskopickým laboratóriom. Výsledky sú spracované a lekár pristupuje k individuálnemu zvoleniu najvhodnejšej terapie.

z pôvodnej ceny 130€
100€
Platí do: 30.04.2021

Liečba vypadávania vlasov - vlasová mezoterapia plazma + vitamíny 5+1 sedenie zdarma

Ide o metódu, kedy pomocou mikroihličiek aplikujeme účinné látky priamo do vlasovej pokožky a tým dokážeme vlasové folikuly priamo stimulovať a dodať im potrebné živiny. Po pôsobení anestetického krému a zvolení vhodného liečebného roztoku dochádza k jeho vpraveniu pomocou ihly do pokožky. Nasleduje LED terapia – ide o liečebné svetlo, ktoré zabezpečí stimuláciu energetického metabolizmu buniek.

z pôvodnej ceny 1500€
1250€
Platí do: 30.04.2021

Liečba akné - diagnostika k 5 ošetreniam IPL zdarma

Základom liečby akné je zníženie produkcie mazových žliaz, odstránenie zátok komedónov a liečba bakteriálneho osídlenia. Hlavným cieľom je prevencia vzniku jaziev a pigmentácií v dôsledku akné. Využívame lokálnu liečbu, systémovú liečbu a doplnkovú starostlivosť.

280€
250€
Platí do: 30.04.2021

Myofasciálna celotelová masáž

Myofasciálne uvoľnenie sú cielené ťahy, ktoré sú zamerané na uvoľnenie fascií vo svalovom a šľachovom aparáte, a tým aj naokolo ležiacich štruktúr. Pôsobí sa do hĺbky, ale samotné ťahy nie sú bolestivé, pretože sa do hlbších štruktúr prepracovávame pomaly a postupne v súlade s tým, čo dovolí samotné ošetrované telo. Fascia prestupuje celým telom, prestupuje svalmi, ovplyvňuje kosti, kĺby, nervy a krvné riečište, udržuje tvar a postavenie všetkých vnútorných orgánov a tiež sa nachádza v mozgu a mieche. Preto práca s fasciálnym systémom vždy spôsobí zmeny v celom tele. Napätie na jednom mieste ovplyvňuje fasciu aj na vzdialenejších miestach, preto je často potrebné uvoľniť najskôr vzdialenejšie napätie, aby sa uvoľnilo priamo postihnuté miesto. Súčasťou celej procedúry sú aj rôzne naťahovacie cvičenia, ktoré sú nevyhnutné pre udržanie nového stavu.

z pôvodnej ceny 1 sedenie 30 min 25€ / 60 min 49€
30 min 5 sedení 100€ / 60 min 5 sedení 219€
Platí do: 30.04.2021

Dermatovenerologická konzultácia onychomykózy + balík 4 ošetrení Fox laserom

Nechtová pleseň postihuje najmä nechty na nohách - až 4 krát častejšie ako na rukách. Ponúkame laserovú liečbu nechtovej plesne, ktorá je až z 90% úspešná.

z pôvodnej ceny 370€
320€
Platí do: 30.04.2021

Celotelové odborné vyšetrenie znamienok

Pri dermatoskopickom vyšetrení névov zhodnotíme malígne a benígne útvary, v prípade nutnosti odporučíme odstránenie chirurgicky, alebo laserom.

z pôvodnej ceny 80€
60€
Platí do: 30.04.2021

Vyšetrenie zamerané na sexuálne prenosné choroby + konzultácia

Neoddeliteľnou súčasťou dermatovenerologickej ambulancie je odbor venerológia, ktorá sa zaoberá komplexnou starostlivosťou o pohlavné choroby a choroby prenášané prevažne pri pohlavnom styku. Na našej klinike realizujeme vyšetrenia na ich identifikáciu u mužov aj u žien.
V akých prípadoch je nevyhnutná návšteva dermatovenerologickej ambulancie: novovzniknuté zmeny v oblasti genitálu, bakteriálne, vírusové a mykotické kožné ochorenia, predpoklad na pohlavné ochorenie, začervenania, výrastky, trhlinky, povlaky, pálenie, svrbenie, bolesti.
Pri zistení pohlavnej choroby sa realizuje adekvátna liečba a následne po preliečení kontrolné laboratórne vyšetrenia.
Prečo práve toto ošetrenie u nás? Sme súkromná klinika na ktorej si vážime klientov a medzi naše prednosti patria najmä: diskrétnosť, dostupnosť voľných termínov, špecializovaný personál a príjemné priestory

z pôvodnej ceny 90€
70€

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.