Objednajte sa ešte dnes! Zavolajte: 02 / 52 444 022|info@frais.sk

Modelovanie tvaru pier kyselinou hyalurónovou

Modelovanie tvaru pier kyselinou hyalurónovou 2018-06-14T10:40:23+00:00

Informácie o zákroku

Zväčšenie pier a modelovanie tvaru pier kyselinou hyalurónovouzTV

Na zväčšenie pier sa využívajú najčastejšie injekčné implantáty na báze kyseliny hyalurónovej. Tieto sa využívajú aj na korekciu povädnutých, presušených „scvrknutých“ pier u starších osôb, alebo na zväčšenie a zvýraznenie pier u mladých žien. Kožnými implantátmi možno zvýrazniť vtiahnuté, nevýrazné pery.

Priebeh ošetrenia – dôležité je, aby bola klientka počas zákroku úplne zdravá a neužívala lieky spôsobujúce zvýšenú krvácavosť. Pred zákrokom je klientka podrobne oboznámená s jeho priebehom aj s možnými vedľajšími prejavmi. Je upozornená aj na možné komplikácie, preto treba striktne dodržiavať rady lekára.

Gél je vstrekovaný jemnou ihlou do kože v malých množstvách. Výsledok sa dostaví okamžite a má dlhodobo skrášľujúci účinok na vašu pokožku. Aplikácia je bezpečná. Injekcia je mierne bolestivá, preto sa zákrok vykonáva v lokálnom znecitlivení. Znecitlivenie sa môže previesť buď špeciálnym krémom, alebo injekčne. Hlavne oblasť pier a ich okolia je zvlášť bolestivá. Kyselina hyalurónová sa do pier aplikuje vo forme priehľadného gélu tenkou ihlou do pier.  Zákrok trvá 20 až 30 minút a po jeho ukončení pretrváva mierny opuch a začervenanie. Zákrok si nevyžaduje hospitalizáciu, naše klientky odchádzajú hneď po aplikácii kyseliny hyalurónovej do pier domov. 

Po zákroku môže byť ošetrené miesto začervenelé, niekoľko hodín mierne opuchnuté, môže sa objaviť modrina v ošetrenej oblasti. Tieto prejavy nepovažujeme za komplikácie, ich trvanie je prechodného charakteru a za niekoľko hodín alebo do 3 dní ustupujú. Lekár si klientku zvyčajne zavolá na kontrolu o 2 týždne a môže sa výplň dopichnúť v prípade, ak sa celá dávka nespotrebovala. Po aplikovaní kyseliny hyalurónovej do pier neodporúčame pobyt na slnku a v saune. Použitie make upu je tiež vhodné odložiť až na nasledujúci deň. Doba trvania efektu je individuálna, okolo 12 mesiacov, prípadne dlhšie.

Luminera_pery_na stránku

Luminera_pred a po_pery_na web_2_so značkami

13232911_1038151012933553_1696606502474578230_n

Luminera_pred a po_pery_lips_2_so značkami

Máte záujem o modelovanie tvaru pier kyselinou hyalurónovou ?
NAPÍŠTE NÁM!