Objednajte sa ešte dnes! Zavolajte: 02 / 52 444 022|info@frais.sk

Plastická chirurgia

Plastická chirurgia 2019-10-22T14:52:55+00:00

Plastická chirurgia

Plastická chirurgia, alebo tiež estetická chirurgia je špeciálnym odborom so zameraním na odstraňovanie vrodených alebo nadobudnutých telesných nedostatkov chirurgickými metódami. Ich odstránením pomáhame našim klientom zlepšovať nielen ich vzhľad, ale prinavraciame im aj sebavedomie, príťažlivosť a pozitívny životný pocit. Každého klienta vnímame individuálne a s absolútnou diskrétnosťou mu poskytneme nielen vysoko profesionálnu pomoc, ale aj maximálne pohodlie a pocit dôvery.

Pred tým, ako sa bpre akýkoľvek zákrok, preverte si zariadenie, v ktorom chcete operáciu podstúpiť. Vo svojom záujme prekonzultujte všetko s odborným lekárom a vždy sa zaujímajte o priebeh operácie, možné riziká, čas rehabilitácie a informujte sa o možných pooperačných komplikáciách. Konečné rozhodnutie ostáva napokon iba na vás.

Teší nás, že vďaka nášmu skvelému tímu dokážeme našim klientom ponúknuť nadštandardnú starostlivosť.
Veľmi príjemnou novinkou pre našich klientov je využívanie najnovších postupov a prípravkov v anestéze, vďaka ktorým  pacientom umožňujeme už v priebehu 2-3 hodín po ukončení operácie odísť s doprovodom do domácej starostlivosti.

PRSIA:

TELO:

HLAVA A KRK:

Viac informácií vám ochotne poskytneme osobne v našom inštitúte v meste Bratislava, alebo telefonicky na číslach:
Phone: 02 / 52 444 022
Mobile: 0911 108 741

Naši plastickí chirurgovia:

Medzinárodne uznávaný plastický chirurg.
Vykonáva všetky zákroky plastickej chirurgie a má dlhoročné a bohaté skúsenosti predovšetkým s augmentáciou prsníkov, operáciou viečok, laserovou liposukciou SmartLipo, či klasickou liposukciou.V roku 1986 úspešne absolvoval štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.
V roku 1994 získal atestáciu v odbore všeobecná chirurgia, v roku 1998 v odbore plastická chirurgia, od roku 1998 do roku 2011 bol primár a odborný garant súkromnej plastickej chirurgie v Bratislave.
V súčasnosti je jedným z najvyhľadávanejších plastických chirurgov, ktorý pôsobí aj u nás vo FRAIS v Bratislave a špecializuje sa najmä na zväčšovanie prsníkov a laserovú liposukciu.
IMG_2136 (4)