Košík
Menu
Akcia

Zväčšenie poprsia - komplexný balík

Muži Ženy

Mini-invazívne zväčšenie prsníkov

Cena
od 1550 €

Túžite si splniť sen o väčšom symetrickom dekolte, no obávate sa jazvy po klasickom chirurgickom zákroku? Ako jedna z prvých kliník na Slovensku vám ponúkame miniinvazívne zväčšenie prsníkov s malým rezom. Je to prelomová šetrnejšia metóda zväčšenia prsníkov pomocou implantátov.

Pri bežnom zväčšení prsníkov sa vedie rez najmenej 5 - 6 centimetrov dlhý. Pri mini-invazívnej augmentácii vieme implantáty vložiť cez rez vo veľkosti od 2,5 cm. A to vďaka sterilnému vrecúšku v tvare lievika, tzv. Insertion Sleeve. Táto inovatívna metóda je vhodná pre implantáty s objemom až do 500 ml, ktoré vložíme do prsníkov cez 3,5 cm rez. Vďaka dokonalej kohézii a mäkkosti gélu vo vnútri implantátu sú výsledkom operácie na pohľad i na pohmat úplne prirodzené prsia, na ktorých takmer nikto nespozná, že boli zväčšené silikónovými prsnými implantátmi. I keď ste štíhla a budete ležať na chrbte na pláži alebo zdvihnete ruky nad hlavu, prsia budú vyzerať prirodzene.

Vzhľadom k tomu, že implantát je vložený do prsníka cez sterilné vrecúško nedotýka sa tkaniva okolo rezu. Spomínanou operačnou technikou teda minimalizujeme riziko vzniku kapsulárnej kontraktúry. Ide o veľmi bezpečnú techniku.

Ostatné pooperačné pokyny sú rovnaké. Doma by ste mali dva – tri dni odpočívať na lôžku. Nemali by ste vykonávať žiadnu náročnú fyzickú aktivitu, napríklad dvíhať ťažké veci. Špeciálnu podprsenku odporúčame nosiť bez prestávky 6-8 týždňov. Približne mesiac až dva je vhodné spať na chrbte a obmedziť športové aktivity. Po dvoch mesiacoch môžete postupne začať zvyšovať športovú záťaž.

Komplikácie po operácii sú veľmi zriedkavé, väčšinou majú pacientky malé pooperačné bolesti, podliatiny, opuch alebo zníženú citlivosť bradaviek. To všetko trvá iba pár dní. Jazvy by mali vyblednúť a sploštiť sa od 3 mesiacov do 2 rokov po chirurgickom zákroku, v závislosti od toho, ako prebehlo hojenie, a od individuality pacienta.

Silikónové implantáty nemajú vplyv na dojčenie a neohrozujú plod počas tehotenstva. Avšak po operácii by si pacientka mala dať pozor na výrazné zmeny hmotnosti. Dosiahnutý výsledok môže nepriaznivo ovplyvniť tiež zväčšenie a následná involúcia prsníkov po laktácii.

Výsledky augmentácie pŕs sú dlhodobo pretrvávajúce, hoci ako všetky zákroky, efekt a jeho pretrvanie závisia individuálne od pacientky a jej tela.

UPOZORNENIE: Zákrok nie je možné 3 dni pred menšturáciou, počas menštruácie a 3 dni po menštruácii.

Priebeh operácie, rekonvalescencia:

  1. Zásadným predpokladom operácie je dobrý zdravotný stav, aby pacientka mohla absolvovať celkovú anestéziu. Všetky predoperačné vyšetrenia vám urobíme priamo na našej klinike v anestéziologickej ambulancii.
  2. Viaceré klientky majú zo zákroku strach a aj keď sú pevne rozhodnuté, na operačnej sále im nie je všetko jedno. Prichádzajú obavy z anestézie a z toho, ako celý zákrok dopadne. Náš lekár každej pacientke vysvetlí celý priebeh operácie.
  3. Rez je vedený buď tam, kde sa prsník stretáva s hrudníkom, alebo cez tmavú kožu okolo bradavky, či v podpazuší. Každý rez je vykonávaný starostlivo, takže výsledná jazva po zväčšení prsníkov bude minimálne nápadná.
  4. Už niekoľko hodín po zákroku môže pacientka v sprievode odísť domov, prípadne je možná jednodňová hospitalizácia.
  5. Bezprostredne po zväčšení vám lekár prsia zafixuje špeciálnou podprsenkou, ktorú odporúčame nosiť 6 – 8 týždňov vo dne i v noci
  6. Po týždni vás čaká prvá kontrola u lekára, ďalšia po 14 dňoch od zákroku.

FAQ:

Do finanálnej ceny zákroku sa môže započítavať okrem ceny operačného výkonu aj predoperačné vyšetrenie, anestézia, kompresné prádlo, hospitalizácia a implantáty. Pri tomto zákroku sa celková cena pohybuje od 2600,- €.

Zákrok nie je vhodný pre pacientov s akútnym ochorením, aktívnym zápalom, pacientov s vážnymi autoimunitnými ochoreniami, s nevyrovnaným diabetom, pre pacientov so zlou zrážanlivosťou krvi, s aktívnym herpesom a pre tehotné a dojčiace ženy.

Prvé 2 - 3 dni pacientka ostáva v domácej liečbe, nasledujúce 1 - 2 mesiace dodržiava šetrný režim.

Mini-invazívne zväčšenie prsníkov

Dĺžka zákroku
2 hodiny
Čas hojenia
1 - 2 mesiace
Možnosť opakovania
Trvalé riešenie
Cena
od 1550 €
Aktuálne akcie FRAIS

Fotona hair restoration

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.