Košík
Menu
Akcia

Odstránenie tetovania Q-Switch

Muži Ženy
Okolie úst

Nefertiti lift

Cena
od 110€ (cena závisí od počtu použitých jednotiek)

Ošetrenie, ktoré dostalo meno po staroegyptskej kráľovnej Nefertiti, ktorá je dodnes obdivovaná vďaka svojmu dokonale vyrysovanému oblúku sánky. Tieto ostré kontúry nám žiaľ vplyvom gravitácie chabnú, zvyšuje sa napätie v platyzme - dôležitom svale krku, ktorý ťahá dolnú časť tváre smerom nadol. Sval sa sťahuje nadol v rohu línie čeľustí, čo postupne vedie k ochabnutiu krku a vytvorenie tzv. vejára.

Jedná sa o nechirurgický zákrok, ktorý predefinuje a obrysuje línie čeľuste a krku a dodáva tak tvári mladistvý vzhľad.

Technika Nefertiti Lift pozostáva z aplikácie botulotoxínu, ktoré sa opatrne a presne podávajú skúseným lekárom v dvoch oblastiach a to do svalu upínajúceho sa na dolnú čeľusť (pozdĺž línie dolnej čeľuste) a do svalov oblasti krku. Po aplikácií botulotoxínu sa svaly uvoľnia a dochádza k remodelácii pokožky, jej vypnutiu a vyhladeniu. Oblúk sánky je vlastne nanovo vyrysovaný a črty tváre a dolnej časti krku sa harmonizujú. Výsledkom je lifting brady, sánky a líc.

Efekt nastupuje cca 2-5 deň po zákroku, najneskôr do 14 dní. Výsledný efekt pretrváva cca 1-3 mesiace po prvej aplikácii, opakovaním cca 4-6 mesiacov.

 

Okolie úst

Nefertiti lift

Dĺžka zákroku
15-30 min
Čas hojenia
hematóm, ktorý zmizne do 3 dní
Možnosť opakovania
podľa potreby
Cena
od 110€ (cena závisí od počtu použitých jednotiek)
Aktuálne akcie FRAIS

Vitamínová liečba - vysokodávkovým vitamínom C

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.