Košík
Menu
Akcia

Odstránenie tetovania Q-Switch

Muži Ženy
Okolie úst

Zväčšenie pier technikou Russian Lips

Cena
340€

Krásne plné a zmyselné pery bez "duck" efektu.

Technika, ktorá patrí toho času k najpopulárnejším a k najžiadanejším na svete.  Hlavným cieľom tejto techniky je skôr zdvíhať červeň pery, ako pridávať nadmerný objem.

Sústreďuje sa aj na vymodelovanie tzv. „srdiečka“ pričom zachová dojem prirodzených pier. Má tendenciu peru zdvíhať a nie pridávať nadmerný objem do priestoru. Je ideálnym riešením pre tie ženy, ktoré túžia po výraznejších šťavnatých perách bez "duck" efektu, alebo pre tie, ktoré hľadajú prirodzený efekt. 

V čom je odlišná ruská technika zväčšenia pier?

Inovatívnou zmenou je navyše diferencovaný smer vpichov - môžu sa vykonávať rovnobežne s okrajom úst, ale najmä kolmá a šikmá aplikácia pri opatrnom vrstvení výplňového materiálu. Vďaka tomu sú pery rovnomerne zväčšené v každej oblasti a prípravok je rovnomerne rozložený. 

Technika vyžaduje aplikáciu skúseným lekárom.

Priebeh operácie, rekonvalescencia:

  1. Na miesto sa nanesie anestetický krém
  2. Kyselina hyalurónová sa do pier aplikuje vo forme priehľadného gélu tenkou ihlou, prípadne kanylou
  3. Zákrok nevyžaduje hospitalizáciu, naše klientky odchádzajú hneď po aplikácii domov

FAQ:

Technika ruské pery trvá kdekoľvek okolo 45 minút vrátane času na prípravu.

Pred výkonom nie je vhodné nadmerné vystavovanie sa priamemu slnku, nadmerný príjem alkoholu a užívanie liekov ovplyvňujúcich zrážanie krvi. Ľudia s anamnézou herpesov dostanú pri konzultácii a plánovaní výkonu virostatickú profylaxiu pred a po zákroku. 

Samotný výkon je prakticky bezbolestný, vykonáva sa v lokálnom znecitlivení krémom, po dôkladnom vydezinfikovaní ošetrovanej oblasti. 

Po výkone je potrebné dbať na zvýšenú starostlivosť o ošetrené miesto – dbať na to aby boli miesta vpichu čisté, vyhýbali sa make-upu a zdržali sa konzumácie horúcich nápojov, či fajčeniu bezprostredne po výkone.

Lekár priebežne hodnotí účinok liečby, čo umožňuje presné modelovanie pier. Zvyčajne zhruba za tri týždne alebo za mesiac je potrebná kontrola, kedy lekár zhodnotí výsledok a v prípade že je to potrebné prekonzultuje s pacientom prípadné domodelovanie. Tento postup je oveľa bezpečnejší ako jedna injekcia väčšieho objemu výplne, pretože vám umožní vyhnúť sa účinku príliš veľkých pier.

Po zákroku sa môže vyskytnúť začervenanie, mierny opuch prípadné modrinky, tieto prejavy nepovažujeme za komplikácie, ich trvanie je prechodného charakteru a za niekoľko hodín, alebo dní spontánne zmiznú.
 

Výkon sa neuskutočňuje u ľudí alergických na kyselinu hyalurónovú, u tehotných a dojčiacich žien. Ďalšími kontraindikáciami sú poruchy zrážania krvi, ako aj infekcie a zápaly okolo úst.

Efekt pretrváva asi 7 - 10 mesiacov. Všetko závisí od rýchlosti degradácie kyseliny hyalurónovej. Najdôležitejšími faktormi urýchľujúcimi degradáciu prípravku a prispievajúcimi k skráteniu doby pôsobenia sú fajčenie cigariet, nadmerné opaľovanie, zmeny hmotnosti, nedostatočný príjem tekutín.  Pri doznievaní efektu je možné výkon opakovať.

Okolie úst

Zväčšenie pier technikou Russian Lips

Dĺžka zákroku
45 minút
Čas hojenia
Začervenanie, mierny opuch a ojedinele modriny, ktoré počas niekoľkých hodín až pár dní spontánne zmiznú
Možnosť opakovania
Individuálne - efekt trvá 7-10 mesiacov
Cena
340€
Aktuálne akcie FRAIS

CARBON PEEL

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.